Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha itthon azt...

Mit tegyek ha itthon azt hiszik dolgozni megyek, de meggondoltam magam?

Figyelt kérdés

Helló.

Tegnap találtam sok hónap után egy átlagos munkát egy gyárban. Maga a munka nem rossz, de olyan hangos volt. hogy nem igaz. Meg konkrétan kint van a senki földjén szó szerint. Azóta barátnőm is ajánlott nekem egy másik állást, ami jobban állna nekem. Itthon viszont azt hiszik, ma mennék a próbanapra. Nem akarok megint itthon üldögélni és kamuzni nekik, hogy hát úgy néz ki mégse vettek fel stb...Tudom nem parancsolhatnak fölöttem, de akkor is eléggé nehéz most. Tényleg elég gyartra a hely és az út ami visz oda életveszély. Elég hosszadalmas út vezet oda és kamionok folyamatosan száguldanak ott. Egyszer nem figyel az ember azt csatt, meg hajnalban még sötét van és nehezen lát stb. Eléggé parás na. Mihez kezdjek? Azt terveztem, hogy itthon elindulok még de a munkára már nem megyek. Addig mit csináljak amíg lejár a munkanap? Meg mit mondjak nekik, hogy nem is megyek tovább oda? Meg eléggé nehéz oda eljutni, külön vonaljegy is kell, a busz nagyon ritkán jár. Mit csináljak?



2020. okt. 9. 02:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

3 hónapon keresztül napi 4 órát buszoztam OKJ képzés miatt.

Reggel 5:30 busz majd átszállás 6:00 kor 7:30-40-re oda értem.

8-14:30-ig tanfolyam majd 15:15 indulás a busszal 17:45 átszállás majd 18:20 haza érkezés ha csak le nem késtem TÉLEN a csatlakozást akkor 19:55 re értem haza.


Ha zajos a munka akkor megértem, de hogy kamionok is közlekednek arra az nem kifogás, szerinted mivel viszik az alapanyagokat?

2020. okt. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg, hogy nem szeretnél ott dolgozni, vagy bírd ki pár hétig, ha már sokáig nem volt munkád, ameddig föl nem vesznek máshová.
2020. okt. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Okés. Szerintem ma már találnék mást is mert sok helyre jelentkeztem. Nem cska a zajjal volt a gond. Konrkétan nem volt rendes út oda. Meg alapbol nem nekem valo munka.
2020. okt. 9. 03:57
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem tartanak fegyvert a fejedhez és gondolom te is még fiatal vagy, próbáld ki magadat amiben szeretnéd aztán válasz, ez az élet úgy is csak egy játék nem kell itt komolyan venni semmit.

Sok sikert és jó kitartás.

2020. okt. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert tényleg nem nekem való rájöttem. Főleg, hogy teljesítményre mennek és 3 gépet kéne üzemeltetnem hát kösz nem...Assszem buszozok addig azt elmegyek valahova addig is telik az idő. Múltkor is volt olyan hogy mondták hogy majd értesítenek mikor memhetek de semmi azóta se és nem volt gond.
2020. okt. 9. 04:12
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Fel kell hívni őket,érdeklődni kell mi a helyzet az állással? Fel vesznek e? b.sztatni kell addig még nem adnak egy négy vagy egy három betűs választ, személyesen be kell menni, ezek hatásosabbak mit csak várni.
2020. okt. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy?

Legyél őszinte aztán mond el, de ha már a boszozgat@st választod látogass el a közeli meló helyekre ahova be adtad az önéletrajzot aztán érdeklődj,az is jó ha csak annyit mondasz jöttem az állásra jelentkezni, legyél kemény és határozott.

2020. okt. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Van pluszba munkahely ahova mehetnék, csak ide épp próbanapra mennék, mertt egnap voltam épp megnézni. Sőt barátnőm is tud munkát szerezni nekem. Így nem akarok egy gyárban rohadni ha van választásom.
2020. okt. 9. 04:35
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Szuper,akkor menj oda ha lehet holnap aztán nézd meg,sok sikert kívánok.
2020. okt. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Miért kell le pontozni??
2020. okt. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!