Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a helyzet munkanélküliek?

Mi a helyzet munkanélküliek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a nemzetközi helyzet fokozódik!!
2020. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
💩 a helyzet.
2020. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra
2020. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hétfőn megyek állásinterjúra
2020. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapig vártam, hogy méltóztassák utalni a munkanélküli segélyt. Még mázli, hogy voltak tartalékaim. Nem hagyunk senkit magára, na persze.....
2020. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miniszter elnök úr! kérem csak egy választ,milyen a helyzet most az országban?

Boldog Karácsonyt!

2020. okt. 9. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5 akkor te még jól jártál.. én május 1-én nyújtottam be, szeptember 20-án kaptam meg a kiítélt összeget, úgy hogy mivel elhelyezkedtem előtte pont 2 héttel, már csak a megítélt összeg 80%-a járt, mivel elhelyezkedtem a segíly megállapítása előtt :D


És ugyebár a nettó összeg 80%-a, mert a segélyt is adóztatják idehaza :)



amúgy érdekes, ahogy játszanak a számokkal, a segélyes lapon május 31 a kérelmezési időszak :))

2020. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a tartalékaimat éltem fel. Szeptemberben igényeltem az álláskeresésit, hamar megkaptam, de arra volt elég, hogy pár hónapig a lakbért fedezzem belőle. Decemberben már nem kaptam, akkor az aktív korúak ellátását kérelmeztem (azt a bizonyos havi 22.800-at), amivel kb kitörölhetem, de legalább a tb-met is fizetik.
2021. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahol én elek az első , második ill harmadik Covid leálásakor a miniszter elnök minimál bért adott mindenkinek azaz 350€ adómentesen. Az elsőnél egy hét után érkezett a összeg. 🙏

Thanks :)

2021. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!