Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja lehet a kolleginának?

Mi baja lehet a kolleginának?

Figyelt kérdés
Nagyon érthetetlenül viselkedik az egyik kolléganőm. Egy időben nagyon jól elvoltunk viccelődtünk meg szexuális poénokat lőtt nekem meg kétértelmű dumákat aztán egyik napról a másikra megváltozott velem szemben. Valamiért elkezdett haragudni rám pedig semmi rosszat nem tettem. Elkezdett kicseszni velem a munkában is és azokkal a kolléganőkkel is ellenséges akikkel jóban vagyok. Sőt nem is köszön nekik. Van egy olyan kolléganőm akivel a civil életben is szoros a barátságunk és amikor együtt megyünk be egyáltalán nem hajlandó fogadni a köszönésünk. Sőt őt kegyetlenül gyűlöli is. Minden más kollégával nagyon jóban van csak velem nem és ezzel a két kolléganőmmel nem akikkel szeretjük egymást. Mi lehet a baja? Mi ez a nagy változás? Aranyosból utálatosba miért vált valaki ha előtte jóban voltunk? Elfordítja a fejét is előtte rengeteget nézett engem. Most meg már csak levegőnek... Nem értem a viselkedését...
2020. okt. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg tőle
2020. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki és féltékeny azokra a kollégákra akivel jóba vagy. De én nem tudhatom szerintem az a biztos, hogy megkérdezed őt vagy ha az nem sikerül akkor egy olyan kollégátokat akivel ő jóba van.
2020. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg utálja a "kolléganődet", és mivel jóban vagytok most már téged is.


Ennek általában oka van, valószínűleg ez a "kolléganő" akivel jóban lettél előtte megmutatta a valódi orcáját neki.

2020. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy érez irántad valamit?
2020. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Szerinted igen?
2020. okt. 9. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is benne van,kérdezd meg négyszemközt, sok sikert. 🙂
2020. okt. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!