Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek hogy ne férfiként...

Mit tegyek hogy ne férfiként tekintsek a főnökömre?

Figyelt kérdés
Eddig női főnököm volt, nem volt ezzel gond. De most férfi lett a főnök, és nem tehetek róla, hát eléggé bejön. Ez van, ezzel nem tudok mit csinálni sajnos. Meg lehet kövezni, én is csak emberből vagyok. Nem akarok tőle semmit. Mit csináljak hogy ne férfiként tekintsek rá, hanem sima főnökként? Volt valaki hasonló helyzetben?
2020. okt. 10. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el mindig noi fehernemuben :)
2020. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

De miért baj hogy bejön neked egy férfi?

Nem az lenne a logikusabb, hogy ne csak főnökként tekincs rá, hamár bejön, hanem férfiként?

2020. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj mindjárt jonnek az evvegi ceges bulik ... majd kiábrándulsz a fonokbol (bar ki tudja).
2020. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én nem járok céges bulikba, engem az ilyenek hidegen hagynak.


Azért baj 2-es, mert ő a főnököm. Pont. Ezen mit kell magyarázni?

2020. okt. 10. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
A kettő nem zárja ki egymást. Én is megnézem a női kollégákat, elképzelem, hogy mi mindent csinálnék velük, de attól még képes vagyok kollégaként kezelni őket. Ahogy te is mondod, emberből vagyunk. Természetes dologból csinálsz magadnak problémát.
2020. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ő nem elképzeli, hanem szeretne vele lefeküdni. Ez különbség.


Mit lehetne csinálni? Lefekszel vele vagy nem fekszel le vele. Ha nem megy másképp akkor munkahely váltás.

2020. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
alkalmazd ugyanazt a technikát, amivel lebeszéled magad olyan férfiakról, akik bejönnek, de kapcsolatban vanak (remélem von olyanod.)
2020. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem.

Csak azért bűn ha bejön egy férfi, mert éppenséggel pont a főnök?


Ez gyerekes. Ha bejön valaki bejön, az a géz ha pont a státuszából csinálsz nagyügyet, mindtha az határozná meg a magánéletét.

Nem kasztrendszerben élünk.

Van egyszer valakinek a beosztása/rangja, és van egyszer a személye, ez két külön dolog.

2020. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű, fel kell nőni fejben is, nem csak melleket növeszteni
2020. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik egy lány , 3-4 naponta talakozom vele, néha kavezunk , eszunk egyet kettesben 5-6 órákat beszegetunk....

Allmomban egyut járunk , elég sok mindent tudok róla, nagyon jó vele minden perc:)

Ennyi tudni kell uralkodni magunkon, az élet mindig próbára tesz bennünket, rajtunk múlik hogy ki alkuk e a próbát. ::))

Sok sikert ::))

2020. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!