Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy átlagos napja egy...

Milyen egy átlagos napja egy hivatásos katonának?

Figyelt kérdés

Kacérkodom ezzel a hivatással,élet pályával,mert sok szempontból úgy érzem nekem való lenne.De azért érdekelne,hogy mégis mivel telik egy hivatásos katonának egy átlagos hétköznapja egy átlagos szolgálati helyen?Bár a leginkább a MH 59. Szentgyörgyi Dezső repülőbázis kapcsán érdekelne,mert én kecskeméti vagyok és remélem ide Kecskemétre is osztanának be.Van itt olyan esetleg aki tényleg itt is teljesít szolgálatot?De ha valakinek más hely kapcsán van tapasztalata,term. az is jöhet!


Szóval mit lehet ill. mit kell ott csinálni reggel 8-tól du. 4-ig?Mert tényleg,el nem tudom képzelni.Egész nap a fegyverünket tisztogatjuk?Vagy aki az ejtőernyősökhöz kerül az meg egész nap az ernyőjét hajtogatja?Vagy egész nap csak masírozunk fel és alá?Vagy komplett hadgyakorlatok minden egyes nap?Vagy lehet felmosni meg WC-t pucolni egész nap?Vagy mi?Szóval tényleg,mivel telik ott az idő?


Ha valaki képben van ezekkel kapcsolatban,akkor légyszi :-S Mert ezeket szerintem hiába is kérdezném meg a toborzó irodában,úgysem adnának rá valós,egyenes választ.


Ill. ami még nagyon érdekelne,hogy mivel mindig van valahol a világban egy háborús övezet,hogy olyan előfordulhat-e,hogy ha akarom ha nem kivezényelnek mondjuk Afganisztánba,a tálibok célkeresztje elé fél vagy egy vagy több évre?Vagy az ilyen küldetések mindig csak önkéntes alapon működnek?Szóval ez is hogy szokott menni?Ez meg azért is érdekelne,mert albérletben lakom amit még ha katonának állnék sem akarnék otthagyni,viszont eleve azt sem nem tudom hogy ilyen hosszabb missziókkal hogyan lehetne mindezt összeegyeztetni.



#katonaság #hivatásos katona #katonaélet #kecskeméti repülőtér #kecskeméti reptér
2020. okt. 11. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, van ott is sok részleg, de ne várj részletes infókat, mert titoktartás van. Nekem tesóm hivatásos, még nekem sem mondhat el mindent, van, amikor azt sem tudhatom, hol van.
2020. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!