Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandóan csicskáztat a fönök...

Állandóan csicskáztat a fönök ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig szól hogy Lara gyere ide, elmondja mit kell csinálni aztán kezdeném a munkámba, Lara gyere még ide légyszíves ezt még nem mondtam el neked.....atán jön süket dumával...

kettőt fordulok megint mondja mit kell hogyan csinálni.

Vagyunk ketten aztán azt mondja hogy neki nagyon sok a dolga, egyedül csináljak mindent, mert ő nincs itt, ugy kell tennem. Aztán kimegyek szünetre 3 szor benyit hogy jöjjek ha megettem mert sok a dolog, aztán mondja 10 percenként a dolgokat, hogy ezt igy kell megcsinálni ezt amugy..... Kezdeném megint a munkám, elkezdi hagyjam abba csináljam előbb a másik munkát mert az fontos a bolt miatt. Őtt áll egy fél méterre a pulttol és irogat de a vásárló ott van, én meg pulttol voltam 6 méterre. Lara gyere szolgálj ki légyszíves Tényleg ennyire flugos lenne, avgy direkt szivat? Tipp?



2020. okt. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert ő a főnök és nem te. Ez van. Normálisan kéri legalább.
2020. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresgélj...aztán ha tudsz, lépj le a helyről. Nem tesz jót az egészségednek.
2020. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez a "főnök" otthon el van nyomva. A munkahelyén éli ki magát. Dobbants!
2020. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Azért van elnyomva mert feladatokat ad neki? Hát azért fizeti, én se fizetnék azért hogy a tökét vakarja. Majd otthon pihenjen, nyilván kötelező szünetek az más tészta az jár. De ez még csak nem is egy rossz főnök szerintem. Ennél sokkal rosszabb emberek is vannak. Amúgy az a baj az emberek nagy része már se tanulni, se dolgozni nem akar. Csak bejárni valahova ahol el van. De a pénzt azt szeretik.
2020. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Az utolsónak csak annyit szeretnék mondani, hogy én nem az a személyiségű ember vagyok aki csak a munkahelyén csak el van, hanem aki dolgozni akar. De ha 5percenként ugráltat, hogy így csináld úgy csináld ezt csináld azt csináld, akkor nem leszek előrébb, nem fogom tudni rendesen végezni a dolgom. Viszont az, hogy ő ezért kapja a fizetését az egy dolog. Akkor sem a másikat ugráltatom cseszegetem a munkájában.
2020. okt. 11. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Mégegyszer mondom... munkahelyén éli ki magát, mert otthon egy senki! Nyílván így viselkedik vele a párja. Egyik munkából ugraltat a másikba, azzal csak hátrébb vagytok a munka szempontjából. Lépj le, ha van más alternatíva.
2020. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!