Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Múlt héten kellett volna a...

Múlt héten kellett volna a munkaügyibe lejelentkeznem, ezt elfelejtettem, gondolom most törölve leszek, vagy van valami türelmi idő míg esetleg bemehetek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztmondták hogy ha pecsételtetni is elfelejtek menni törölnek egyből. Szerintem hívd fel őket és kérdezd meg hogy mi a helyzet most veled, úgyis elmondanak mindent.
2020. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bemész az ügyintéződhöz ügyfél fogadási időben.Ha előzetesen időpontot kell kérni,akkor telefonba -ha felmerül- megemlíted,hogy az adott időpontot elfelejtetted...Ennyi.
2020. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én volt már hogy elfelejtettem. Megmondtam őszintén, hogy nem jól emlékeztem a dátumra és szeretnék kérni másik időpontot, hogy pótolhassam. Ennyi, nem lett belőle semmi.
2020. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van valamennyi türelmi idő, már nem emlékszem mennyi. De, azt senki sem várja el, hogy napra pontosan menj mindig jelentkezni, bármi közbe jöhet.
2020. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsit komplikáltabb az ügy, a régi ügyintézőm sajna már nem opció, azt meg nem tudom, hogy ki lenne/lett volna az új ügyintézőm, akinél jelentkezni kellett volna. Lehet ő akkor szólított volna, ha ott vagyok, gondolom nem nekem kellett volna 15 asztalt végigkérdezni, hogy nem-e hozzá van időpontom, de így meg nem tudom kit keressek. Vagy ezt valaki meg tudja mondani, ha felhívom őket, hogy kihez tettek át?
2020. okt. 12. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
jó tul komplikálod. bemesz megmondod a recepcion h elfelejtetted az idopontot ezert most bejottel. aztan valami ugyintezojuk belerak egy pecsetet 2 perc alatt es mehetsz is. ennyi.
2020. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs recepció, a kormányhivatalban van, ügyintézéshez sorszámot kell húzni, kivéve lejelentkezéskor, mert akkor belső időpontot ad az ügyintéző, és a megadott időpontban oda kell lépni hozzá, de nehéz kivitelezni, ha nem tudom, hogy hívják és hogy néz ki.

Már elengedtem az ügyet, töröljenek ki, az álláskeresésim lejárt, azon túl semmi hasznát nem éreztem regisztráltnak lenni.

2020. okt. 13. 15:46
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
ha nem vagy regisztralt nem is fognak sehova felvenni mert ha jelentkezel dolgozni os azt fogjak eloszor kerdezni hogy regisztralt e vagy. amugy tenyleg nincs ertelme ezen kivul.
2020. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam több helyen interjún, egyetlen helyen kérdeztek rá, hogy regisztrált vagyok-e és mióta, a támogatás miatt, meg addig alkalmi munkavállalás lett volna, míg nem adják meg, a többin szóba se került.
2020. okt. 14. 09:56
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Én már többször voltam regisztrált álláskereső és szerintem addig éri meg amíg kapod a munkanélkülit, egyébként 100-ból 90 helyen tojnak rá, hogy regisztrált vagy-e vagy sem. Meg aztán milyen jó munkahely lehet az ahova ez alapján vesznek fel embert, mindegy csak regisztrálva legyen alapon.
2020. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!