Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bejelöltem egy kollégámat...

Bejelöltem egy kollégámat Facebookon, nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem bír? Pedig tök jól elvagyunk melóban, nem gondoltam volna, hogy baja van velem. Egy időben ugrattak vele, hogy tetszem neki. Nekem ő nem jön be amúgy, de nem is volt semmi egyéb jele ennek, meg komoly kapcsolata van.

2020. okt. 13. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem mer visszajelölni, meg van fenyítve otthon.
2020. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Biztos papucs otthon. Párja meg vmi iszonyat féltékeny házisárkány.
2020. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
1-2-nek igaza lehet, és az asszony kontrollálja a FB-oldalát is.
2020. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Vagy csak simán nem akarja visszajelölni a munkatársait és kész. Kollégát én se jelölök vissza, eleget lát belőlem a munkahelyen, barátkozni meg nem akarok azokkal a kollégákkal se, akiket kedvelek. Napi 8-10 órát egy légtérben vagyunk, nem tudom minek kell egymást közösségi oldalon is követni.
2020. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Tanárt és kollégát/főnököt sosem szeretek visszajelölni. A közösségi médiában a profilom nem nyilvános tartalma a magánéletem része, nem szeretem, ha valaki olyan látja, aki utána tud miatta szart kavarni.
2020. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Sokan vannak akik nem szeretnek kollégákat ismerősként "tartani".

(Ha más kollégák az ismerősei, csak te nem, akkor passz.)

2020. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

A főnökömnek van facebookja, de sosem nézi. Asszem akkor regisztrált fel, amikor hamar meg akart szabadulni egy szekrényről, és feltette a facsés piacra.


Párom szintén csak a messenger miatt regisztrált, amúgy sosem nézi.


Szóval lehet, hogy nem facsés.

2020. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Miket össze nem kombinálnak az emberek... biztos utál vagy nagyon féltékeny a nője, vagy azt hiszi szerelmes vagy belé. Nem lehet, hogy egyszerűen nem vette észre, nem facebookozik, szimplán nem érdekli?? Az emberek messze nem foglalkoznak veletek annyit, mint ti gonoljátok. Nincs minden tettük mögött haditerv. Leginkább lexarnak. De ha ennyire zavar, akkor kérdezz rá élőben.
2020. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan oka lehet, a fentebbi lehetőségek mind lehetségesek. Hogy a barátnője féltékeny lenne / hogy kollégákat nem akar ismerősnek / hogy nem bír téged annyira / hogy csak simán nem nézi a Facebookját (fiatalabb korosztály kevésbé nézi, mint a középkorúak).
2020. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Én például évek óta be sem léptem, úgyhogy hiába is jelölnél.
2020. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!