Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőr tanfolyamot végezzek...

Vagyonőr tanfolyamot végezzek vagy menjek a győri Audiba?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem nekünk kell megmondanunk, ezt te érzed a te életed.😁
2020. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Obi?
2020. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezeknél jobb alternatíva?
2020. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkább vagyonőri felé hajlok, mert Audiba csak protekcióval vesznek fel embereket.
2020. okt. 13. 16:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Buta nőket 300 nettóval.
2020. okt. 13. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Én akartam vagyonőrire menni, de nem jutottam be egyszer sem. Egyébként én komolyan eddig ezen a két lehetőségen gondolkodtam. XD

Úgy néz ki iskola után marad az Audi, ha felvesznek, mert a közeli gyárakba lehetetlen bekerülni a vírus óta, bár most még az Audinàl sem látok felvételt, hiába böngésztem, de inkább az Audi, mint a csöves Bosch, vagy a retkes Jabil.

A vagyonőri meg azért tetszett, mert keveset keresnek, de legalább laza, a sor meg hát alamizsna az is, de kihajtjàk a beled, mondjuk ismerősöm dolgozik ott, és azt mondta, hogy nem olyan borzasztó, mint pl a Bosch.

2020. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!