Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi s*ggnyalás gyakorla...

Munkahelyi s*ggnyalás gyakorlatban hogyan történik?

Figyelt kérdés

Sok emberre mondják, hogy ez "így nyalizós", "az úgy nyalizós" meg "felfelé nyal, lefelé tapos" stb.


De soha nem hallottam, hogy gyakorlatilag ez milyen módon történik. Ha ez egy régi szokás, akkor biztosan számos bejáratott módszere és gyakorlata van.



2020. okt. 13. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Rámosolyogsz valakire és rádfogják, hogy az előléptetésedért játszmázol, manipulálod az embereket.
2020. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


igen pont ilyesmit akartam még hozzátenni. pl. valaki barátkozós, beszélgetős, társaságkedvelő, az több kapcsolatot fog kialakítani mint aki introvertált. Akkor ő s*ggnyaló?

2020. okt. 13. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nyalok, egyszerűen csak próbálok jóban lenni mindenkivel, megadom másoknak a tiszteletet, és segítek ha kell. Ezért pedig nem várok semmit.
2020. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Magyarországon az a normális, ha bunkó, flegma, lekezelő stílusban beszélsz másokkal, mert ez azt jelenti, hogy LEGALÁBB ŐSZINTE VAGY.

Lehetsz akármilyen tapló szadista, népszerű leszel, ha megalázol és eltiporsz másokat. Kedvesnek lenni, segíteni a másikon nem divat. Aki ezt csinálja, az csakis gerinctelen pszichopata lehet.

Sokáig próbáltam megváltoztatni az emberek véleményét, de feladtam. Itt ebben nőnek fel, ebben halnak meg.

2020. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

6: a munkaügyi troll.

Hetente több kérdést ír ki, hogy az alapítványi iskolában (ahol dolgozik) milyen törvénytelenségek vannak , plusz tucatnyi kamukérdést olyan témákról, hogy csak csókosokat vesznek fel jó állásokba, meg csak az kap fizuemelést aki benyal a főnöknek, és efféle marhaságokról. :-D

2020. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#8 az Audis is ő, aki a HR-es "pichákat" szidja, akik pár hét után félmilliót keresnek, míg szegény mérnökök 150-et a szalag mellett betanított munkával? :D
2020. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
9: nem biztos, de akár lehet az is ő... :-D
2020. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon, aki nem utálja a főnökét az már seggnyalónak számít. Ez az ország menthetetlen.
2020. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
áhhh, kitörölték a jó kis linkeket? :-D
2020. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen linkek voltak?
2020. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!