Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak hogy jó legyen a barátnőmnek és nekem is?

Figyelt kérdés

Én itthonról dolgozom neki meg be kell járnia és ez nem tetszik neki ettől szenved rendesen látni rajta.

Nekik még most muszáj bejárni.


2020. okt. 14. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyan ez volt, nekem olyan munkaköröm van, hogy nem tudtam teljesen otthonról dolgozni, így egyáltalán nem kaptunk home office lehetőséget, férjem nem járhatott be, ő itthonról dolgozott. Örültem hogy neki könnyebb, nem féltékenykedtem...

Annyival kompenzált, hogy mivel neki így nem kellett utaznia, kicsivel több házimunkát megcsinált, ez jól esett.

2020. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén meg kell ezt beszélnetek: őt mi bántja ezzel kapcsolatban, konkrétan mi bántja.
2020. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudnál TE csinálni?

Esetleg

- vedd ki a munkából és tartsd el

- indíts vállalkozást és alkalmazd!

Tényleg nem igazán értem, hogy te személy szerint mit tehetnél?

Jobban érezné magát, ha neked is be kellene járnod?

- mert akkor mondj fel és keress "bejárós" munkahelyet, hogy neki is jó legyen!

2020. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem vagy vezető pozícióban, vagy nem vagy HR-es, és így nem tudod felvenni akkor is, ha alkalmatlan, akkor nem tudsz tenni semmit.

Max ne dicsekedj neki, hogy neked milyen jó otthon

2020. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy mondj fel te, sírj amiatt, hogy munkanélküli vagy, mindjárt kiderül, hogy kire érdemes dicsekedni... lool hogy milyen problémák vannak manapság
2020. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva nem értem ezt. Mégis mi az ami miatt O szenved? Hogy be kell járni? Eddig is be kellett nem? Akkor...


Szerintem utálja a munkáját ha ennyire megviseli az hogy te otthon lehetsz ő meg nem. Valószínűleg a légkör nem S legjobb. De kérdezz rá konkréran mi a baja ezzel.

2020. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy párkapcsolatban nincs helye a "Ha nekem rossz, neked is legyen rossz!"-mentalitásnak. Ha mégis jelen van, ott valami igencsak hibádzik.
2020. okt. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# igen az a baja hogy be kell járni. Azt mondja hogy itthon akar lenni velem. Amikor én is bejártam ő is bejárt szépen 1 szó nélkül
2020. okt. 15. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez hülyeség!

Nyilván nem egy munkahelyen dolgoztatok, hogy munkaidőben foghassátok egymás kezét, tehát így sem-úgy sem voltatok együtt.

Akkor az ő szempontjából mi változott?

Valójában simán csak irigy rád és az ilyentől - legalábbis engem - mentsen az Isten!

2020. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!