Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenézitek a bolti eladókat?

Lenézitek a bolti eladókat?

Figyelt kérdés
Amiért a munkájukhoz nem túl sok tudás kell.

2020. okt. 14. 21:38
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
17%
Miért lettem lepontozva? 2#
2020. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
83%
Aki milliárdos, mindenkit lenéz. De ez őt minősíti, mint embert. Igazából sose értettem, nekem eszembe se jutna még a takarítókat, utcaseprőket se lenézni, hisz ugyanúgy eldumálok vele mint egy igazgatóval, de volt amikor előttem alázták meg őket a felsőbbek. Furcsák az emberek.
2020. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
62%

Azeeeert a 10-es allitasai nem fetetlenul helytalloak. Egy elkenyeztetett gazdag fiatal peldual siman lenezi oket. Nem mind, de jellemzo.

En nem nezek le senkit aki dolgozik, ha az tenyleg dolgozik, nem pedig csak tengleng, es emellett nem kifogasolhato a viselkedese. Lattam en mar olyan kasszast hogy azt hittem a fejehez vagom a kosarat olyan bunko volt. En pl szeretem mikor egy elado ram mosolyog es turelmes. Nem ertem miert kellene elbaxni masok napjat, amikor pl egy elado kozossegi munkat vegez. Mint mikor egy idiota fas*kalap orvosnak megy.

2020. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A bolti eladónak ugyanúgy oda kell tennie magát, ha jó munkát akar végezni. És ezt a feladatot is meg kell valakinek csinálnia, ugyanúgy, ahogy az épületet megtervezték vagy ahogy a vécét takarítják.
2020. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%
Én őszintén mondom, hogy inkább felnézek rájuk, hogy elviselik azt a sok parasztot akik az üzletekben zombiznak, széthányják és tönkreteszik az árut, kuplerájt csinálnak és minden emberi hibáért balhéznak. És nem, nem ez lenne normál esetben a munkájuk.
2020. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
31%
Nem nézem le, viszont aki flegmázik, azzal éreztetem, hogy egy kis senki.
2020. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
88%

Nem nézem le se őket, se mást. Miért kellene szerinted "nem túl sok tudás"? A vevő odamegy hozzá, kérdezheti az adott termékről (TV, rádió, kaja, stb.), arra választ kell adni, manit kell számolni, figyelni az üzletre, hogy ne lopikázzanak (pl.: kisboltnál), a manival elszámolni, pakolni kell, stb.

Tehát, valóban "nem túl sok tudás" hozzá?

2020. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
88%

Nem nézünk le senkit ameddig ők nem teszik meg.

Jártam már úgy,hogy favágás után munkás ruhában beugrottam a pizzériába leadni egy megrendelést. Ott kacagtak a lányok egymás közt, rám mutogatva.

Másnap visszamentem öltönyben és megkérdeztem,hogy tegnap esetleg megbántottam e őket bármivel?

Amúgy az eladók nagy része jófej!

2020. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
87%
Én például kereskedelmi szakiskolába jártam ami alapvetően egy raktárosi vagy különböző eladói állások megalapozására jó elsősorban de később rájöttem, hogy képtelen vagyok elviselni mindennap minden féle embert. Úgyhogy egyszersem álltam eladónak. Csak tisztelet nekik:)
2020. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
91%

Én jelenleg egy ruházati üzletben vagyok eladó, de előtte egy multiban dolgoztam, mint eladó, árufeltöltő.. Az előző helyemen konkrétan közölte az osztályvezetőm, hogy nem kell ennyire kedvesnek lennem a vásárlókkal. - sokszor segítettem nekik, főleg az idősebbeket gyakran el is kísérem mi hol van, ha nem találta. - azt mondták, mindig mondjam, hogy hol van, jetessej

keressék meg, mert nincs idő erre.

Szerettem csinálni, de végül eljöttem onnan.

A mostani helyemen jól érzem magam, a legtöbb vásárló nagyon kedves, de igen, valóban vannak bunkók, de hát mindenhol vannak.

Sokszor nehezen is kezelem ezt, de már megszoktam.

Inkább a Multinál tapasztaltam egyes emberek arcán az említett lenézést.

Én mindenkivel kedves vagyok, nem csak a munkám miatt, alapból is, amit nem mindenki szeret 😀.

De szerintem a legtöbb ember szívesebben megy olyan helyre vásárolni, ahol segítőkészek és nem lesz@rják őket, meg nem az, hogy keresse meg mondjuk az m - es nadrágot, hanem segítek neki meg ilyesmi.

2020. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!