Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenézitek a bolti eladókat?

Lenézitek a bolti eladókat?

Figyelt kérdés
Amiért a munkájukhoz nem túl sok tudás kell.

2020. okt. 14. 21:38
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi az elírásokért, telefonról írtam. :).
2020. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Csak azért nem szoktam lenézni, mert eladó. A neveltetésbeli hiányosságok, mogorvaság viszont minden munkakörben jelen van, - ha valaki bunkón viselkedik másokkal, az nem függ attól, hogy mit dolgozik.
2020. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
15%

Én nem, de sokan igen.

Itt a kategóriában is van egy trollféle, aki a munkahelyi panaszos kérdéseknél (A főnök fenyegetőzik, kizsákmányolja a dolgozót. Nem fizetnek időben. Ésatöbbi) rendre beböffenti, hogy őneki nincsenek ilyen gondjai, mert ő széttanulta magát, meg van vagy féltucat diplomája, így ő a pótolhatatlan istenf...a munkaerő, sose kellett ilyen csíra helyeken dolgoznia, büszke rá, hogy ő sose volt segéd- vagy szakmunkás szolga.

Nekem meg arra szóltak már be gyúnyosan, hogy én külföldön mosogatok, és hogy az mekkora gáz, meg vegetálás. Egyértelműen az jött le a stílusból, hogy az illető nem tudja elviselni, hogy én idekint mosogatva is többet keresek, mint ő odahaza minimálbéres hivatalnokként, még a magasabb árakkal együtt is többmindent megengedhetek magamnak.

2020. okt. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért nem nézem le, mert semmilyen munkát nem nézek le. Hanem azért sem, mert hiába nyomják egyesek, hogy azt bárki meg tudna csinálni, én nem tudnám megcsinálni. Mert egyrészt nem tudnék elviselni annyi embert, másrészt ügyetlen is lennék hozzá.
2020. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
21%
Lenézni biztosan nem nézem le őket. Épp ellenkezőleg, amikor egy csinos csaj eladót fogok ki akkor az az értésem hogy ő néz le engem, pontosabban hogy nem lennék elég jó neki :/
2020. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%
23as miért gondolod, hogy a pénz az egyetlrn mércéje a munkahelynek? Lehet, hogy külföldön többet kerestél szarlapátolással, de attól még a szarlapátolás az szarlapátolás. Akkor most irigyeljük a prostikat is, mert ők 20k ftos órabérrel dolgoznak? Érdekes, mégsem lennék a helyükben
2020. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám egyik szakmája bolti eladó (négy szakmája van), nyilván nem nézem le őket. Én is csináltam pár napig, és nehéz, megterhelő munka, főleg ha a főnököd is aberràlt(az enyém pont az volt).
2020. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
50%
26: Figyu, írtam egy példát arra, amikor valaki itt kommentben lenézett engem a foglalkozásom miatt. Szerintem egy munkában és életben egyaránt sikeres ember nem tesz ilyet.
2020. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Nem nézem le őket, ez is munka. Amelyik bunkó, vagy több alkalommal megkárosít, annál nem vásárolok.
2020. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
#29 én ugyan így vagyok vele. Van 18. Kerbe egy forgalmas kereszteződés tele van ilyen olyan üzlettel mindegyik bunkó paraszt flegma ésstb.. még jóhogy útba esik egy másik forgalmas kereszteződés tele boltokkal
2020. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!