Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, aki a munkahelyemhez közel dolgozik. Mondanom sem kell, külsőre nagyon jóképű.Minap összefutottam vele, majd közölte, hogy semmibe veszi a női főnöke a külseje miatt, azt gondolja. Lekezelő stìlust alkalmaz vele szemben, olyan munkát ad neki, amit talán az újakra bìznak első nap.Látszik rajta mindig, hogy nem akar vele kommunikálni.Másokkal szeretetteljesen viselkedik. Én nem tudok segìteni a haveromnak, nem értem, hogy miért érdemelhette ezt ki? Milyen praktikák vannak a nőkkel szemben? 37/F
2020. okt. 15. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy be jön a főnök asszonynak?

Szerintem ez lehetséges,vannak azok a fajta nők akik ki szeretnek cseszni azzal az emberrel aki nagyon imponáló számukra.

2020. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üzed a haverodnak hogy ha bátor és erős na meg tetszik neki a csaj akkor flörtöljön vele,mondatod vége pedig az legyen egyszer élünk csak, sok sikert.
2020. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valszeg a fönöke klimaxos es soha nem kapnà meg a helyes haverodat.ez a baja
2020. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!