Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy barátkozzak össze a...

Hogy barátkozzak össze a jövendőbeli munkatársaimmal?

Figyelt kérdés

Holnap kezdek a mekiben. Valahogy úgy képzelem el, hogy bemegyek, a főnök ideadja a munkaruhát, körbevezet, megmutat pár feladatot, esetleg valaki más tanít be, és akkor elkezdek dolgozni. Szerintem csak az fog bemutatkozni nekem, aki megmutatja nekem a dolgokat. A többiekhez menjek oda és mutatkozzak be? Ez így hülyeség, mert nagyon sokan vannak.

Eleve azt sem tudom, hogy hogy kéne bárkivel elkezdeni beszélgetni. Vagy ott csendben dolgozik mindenki?

Nagyon rossz vagyok az ilyesmiben, iskolában sincsenek barátaim, csak úgy elvagyok mindenkivel.

Ezt azért kérdezem most, mert ha valami hülyeséget csinálok az első nap, nem úgy csinálom, ahogy szokás(pl. nem mutatkozok be), akkor úgy fognak elkönyvelni, pl. csendesnek vagy bunkónak. És ez nem jó. Nem is vagyok csendes, csak sok idő kell, hogy feloldódjak.

Jó, ez így lehet, hogy egy nagy katyvasz lett, de tényleg nagyon izgulok. Kérlek, ha tudsz, adj tanácsot!

Egyébként 17 éves lány vagyok, ha számít valamiben.

Köszi, ha válaszolsz!



2020. okt. 16. 17:01
 1/4 anonim válasza:

A bemutatkozás és a baratkozas is jönni fog magától :)

Majd érdeklődnek felőled és te is felőluk.

Onnantól simán megy minden

2020. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mindenkihez egyesével odamenni és bemutatkozni, de azért ha meg látsz valakit, vagy akár több embert, akkor egy rövid köszönés/bemutatkozás nem árt. Pl: "Sziasztok, ma kezdtem itt, X-nek hívnak." Szerintem amúgy nem csendben dolgoznak, vagy rengeteg az ember és a rendelések miatt kommunikálnak folyton, vagy szimplán csak mert épp van rá idejük. A lényeg, hogy bármi van inkább kérdezz és beszélj többet, meg kommunikálj, az mindig jó. Hajrá!
2020. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Attól félek, hogy megpróbálok beszélgetni, erőltetem és tök érdektelen dolgokról fogok beszélni, ami senkit nem érdekel.

2020. okt. 16. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha meg sem próbálod. :)
2020. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!