Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyet szeretnék váltani,...

Munkahelyet szeretnék váltani, de nem tudom, hogy merjem-e. Milyen volt nektek az első munkahelyváltásotok? Hogyan éltétek meg és miért tettétek

Figyelt kérdés

20 éves férfi vagyok, 2 éve dolgozok villanyszerelő szakmában szakdiplomával. A vírusos dolog óta a főnököm hova tovább jobban baszogat, legtöbbször olyan dolgokért kapom a lebaszást, ami eddig teljesen megfelelt neki. Mostanában meg már minden harmadik nap lebaszás, hiába, hogy a többi munkatársam kevesebbet is dolgozik mint én, mégis rajtam csattan az ostor.

Volna egy állásajánlat, ugyancsak villanyszerelésben, ugyan abban a városban, de félek meglépni.

Biztosan megkérdezné a mostani főnökömet, hogy miért hagyom ott a céget és ha netalán nem vennének fel az új állásra, akkor vagy még több baszogatás érne, vagy kirúgna és maradnék munkanélküli.

okt. 16. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer. Ha nem jó a mostani, válts! Lehet sokkal jobb helyre kerülnél.
okt. 16. 20:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is az előző válaszoló szemléletét vallom.

Próbáltál beszélni a főnököddel, vagy felejtős a dolog?

A kommunikációtok eredményét figyelembe véve könnyebb lenne döntened.

okt. 22. 11:11

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!