Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyet szeretnék váltani,...

Munkahelyet szeretnék váltani, de nem tudom, hogy merjem-e. Milyen volt nektek az első munkahelyváltásotok? Hogyan éltétek meg és miért tettétek

Figyelt kérdés

20 éves férfi vagyok, 2 éve dolgozok villanyszerelő szakmában szakdiplomával. A vírusos dolog óta a főnököm hova tovább jobban baszogat, legtöbbször olyan dolgokért kapom a lebaszást, ami eddig teljesen megfelelt neki. Mostanában meg már minden harmadik nap lebaszás, hiába, hogy a többi munkatársam kevesebbet is dolgozik mint én, mégis rajtam csattan az ostor.

Volna egy állásajánlat, ugyancsak villanyszerelésben, ugyan abban a városban, de félek meglépni.

Biztosan megkérdezné a mostani főnökömet, hogy miért hagyom ott a céget és ha netalán nem vennének fel az új állásra, akkor vagy még több baszogatás érne, vagy kirúgna és maradnék munkanélküli.



2020. okt. 16. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki mer az nyer. Ha nem jó a mostani, válts! Lehet sokkal jobb helyre kerülnél.
2020. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az előző válaszoló szemléletét vallom.

Próbáltál beszélni a főnököddel, vagy felejtős a dolog?

A kommunikációtok eredményét figyelembe véve könnyebb lenne döntened.

2020. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

7 év után váltottam. Nehéz döntés volt, de így fél év után azt mondom megérte. Ne félj lépni akármilyen nehéz is, pláne ha nem érzed ott jól magad. Nem akarlak elkeseríteni de rosszabb lesz.

28/L

2020. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!