Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatónak van köze ahhoz...

Munkáltatónak van köze ahhoz kinek a számlájára kérem a fizetésem? Jogi forum szerint oda kötelesek utalni ahova én kérem, semmi közük hozzá az kinek a számlája

Figyelt kérdés

Azt írják és ez van a céges szabályzatban is, a munkáltató a munkavállaló által megjelölt belföldi számlaszámra utalja a havi munkabért. Szó szerinti idézet.

Nincs ott hogy Kovács Pistikének csak Kovács Pistike számlájára utalhatnak.

Szóval ha én írásban leadom, hogy a fizetésem a mai naptól XY számlájára kérem (bárki is az az XY semmi közük hozzá) akkor oda kell utalniuk-nem?


2020. okt. 17. 14:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
29: nagyon-nagyon gyenguszka kifogás... kamutroll! :-DDD
2020. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

30: szerintem erre rejszol... :-D

Mert nője tuti nincs neki! :-D

2020. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
De miért is szüntetted meg a saját számládat?? Kellett neked ez a sok bonyodalom??
2020. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33: direkt kiszúrásból! De nem ismeri a mondást, hogy a kisegér ne húzogassa az oroszlán bajszát. :-D


Amúgy volt arra válasz, hogy kinek a nevén van az a másik bankszámla, amire állítólag nem hajlandó utalni a munkáltató???

2020. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

"Amúgy volt arra válasz, hogy kinek a nevén van az a másik bankszámla, amire állítólag nem hajlandó utalni a munkáltató???+


Asszonypajtás nevén. El is mondtam. De mint írtam senkinek a világon nincs köze hozzá kinek a nevén van.

És ha én a babtista egyháznak akarom adni az egész bérem, mert úgy döntök, ebbe az atyaúristen nem szólhat bele-nemde?

2020. okt. 18. 12:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!