Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan fiatal, vonzó lánnyal, aki a munkahelyén agyvérzést/idegösszeroppanást stb. kapott?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy fiatal és vonzó legyen (max 35 éves), mert precedens célú a kérdésem amiatt, hogy nem tudom elképzelni, hogy ilyen nőknek bármilyen nehézsége is lenne a munkahelyen és mindig azt látom, hogy a diplomás, sikeres, szép lányok röhögve járnak be dolgozni és halál lazán dolgoznak és mellé sok pénzt keresnek és 60 évesen is dögös macák maradnak és minden pasi értük epekedik és Kleopátraként élik le az egész életüket. És ezt a sztereotípiát szeretném lerombolni, hogy ők is hús-vér emberek és velük is történhetnek szörnyűségek és nyomorúságos dolgok, mert komplexusom van ha meglátom őket és szeretném másként látni őket, hogy ne féljek tőlük.


Szóval ha van ilyen ismerősötök, akkor mikor és hogyan kapott agyvérzést/idegösszeroppanást? Többi kollégának mi volt a reakciója? Az illető hogy nézett ki amikor küzdött magáért? Miket motyogott és mi lett vele utána? Felépült? Kirúgták vagy lebénult esetleg munkahelyet váltott?



2020. okt. 18. 13:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga baja. Családi probléma, baleset, halál, párkapcsolati válság, szakítás, beteg gyerek, akármi. Attól, hogy valaki ezt nem feltétlenül mutatja ki, még lehet nagyon sz*r helyzetben.

Nekem pl. van egy fiatal és nagyon szép barátnőm, aki nagyon szerencsétlen párkapcsolatok területén és nehezen, talán egyre nehezebben éli meg a kudarcokat, ezért gyakran nem tudja normálisan végezni a munkáját. Be sem megy, vagy éppen két óránként elbújik valahova bőgni, aztán visszaül a helyére, mintha mi sem történt volna. Te lehet kleopátrának látod, én meg a barátnőjeként egy megtörtént, önbizalomhiányos csajnak, aki nehezen boldogul az élettel a külsőségek ellenére.

2020. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"Nekem pl. van egy fiatal és nagyon szép barátnőm, aki nagyon szerencsétlen párkapcsolatok területén és nehezen, talán egyre nehezebben éli meg a kudarcokat"


Jajj ne gyere már nekem ilyen first-world-problemes ostoba tyúkokkal. Elvinném egy napra Szíriába, egy gyermek-hospice-ba vagy az onkológiára egyből megbarátkozna azzal, hogy nincs pasija. Röhej, komolyan!

2020. okt. 19. 10:07
 23/30 anonim ***** válasza:
Van baj...
2020. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#23: Miért, de nincs igazam? Egy kapcsolat elvesztése vagy hiánya nem bagatell az élet igazi problmémáihoz képest. Engem pl. diagnosztizáltak lupus autoimmun betegséggel. Akkor azt hogy tudná feldolgozni, ha egy pasi miatt is sír?
2020. okt. 19. 10:24
 25/30 A kérdező kommentje:

* problémáihoz képest?

bocs kérdőjel lemaradt

2020. okt. 19. 10:25
 26/30 anonim ***** válasza:
Mi a francnak kérdezel, hogyha csak kötekedni tudsz, ha valaki normálisan válaszol neked? Leírtam a helyzetet, nem kell mindenkire irigykedni, mert nem minden az, aminek látszik. Téged kéne elvinni Szíriába, ott nem irigykednél a csinos csajokra, akiknek "bejött az élet". Mondjuk félni lehet ugyanúgy félnél tőlük. :D Örülj neki, hogy az életed minden területén megtudod oldani a problémádat anélkül, hogy néha magadba zuhannál (mert te bizonyára ilyen vagy), meg örülj annak is, hogy végre valakit letiporhattál. Remélem boldog vagy, sok sikert az életben!
2020. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

#26: Komolyan nem érted?


Nincs pasim jaj jaj vs krónikus beteg, munkanélküli szingli pasi

Mit terelsz, de őszintén? Nem is arra reagáltál amit legutóbb írtam.

2020. okt. 19. 10:39
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerinted a fiatal csinos lányok nem betegednek meg

És most azt várod hogy a nyilvánvaló hulyesegedet probalgassuk itt cáfolni?

2020. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

És rajtad kívül szerinted nincs krónikus beteg a világon? Ez a barátnőm pl. túl van a leukémián, amit tök bátran és pozitívan viselt. 7 éve tünetmentes. Rám lassan pajzsmirigy műtét vár, mert már gyógyszerrel sem tudják kordában tartani a működését. Másnak meg más baja van.

Az, hogy kit mi érint nehezen, teljesen egyénfüggő és semmilyen jogod nincs emiatt mást elítélni, ahogy nekem sincs jogom téged elítélni, amiért olyan vagy amilyen. Igen, őt nehezen érinti, hogy sikertelen a párkapcsolatok területén, te meg nyalod a sebeidet a frusztrációid miatt (mert beteg vagy, mert munkanélküli, mert szingli). Te jobb vagy? Hát legyél. :)

2020. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Te kajak nem vagy normális. Miért raksz ki egy kérdést, ha utána csak a saját hülyeségedet fújod lépten-nyomon, és csak az az egy elfogadott számodra? Akkor tartsd meg magadnak ezt a kukacos személyiségedet, ha csak a bosszúságaidat akarod kiírni magadból valahol, mert amúgy a kutyát nem érdekel a véleményed a "való életben". "Jajj ne gyere már nekem ilyen first-world-problemes ostoba tyúkokkal. Elvinném egy napra Szíriába, egy gyermek-hospice-ba vagy az onkológiára egyből megbarátkozna azzal, hogy nincs pasija. Röhej, komolyan!" Akkor te is mi a f*szért picsogsz itt ennyi erővel már ne haragudj?!

"Nincs pasim jaj jaj vs krónikus beteg, munkanélküli szingli pasi"

Itt válik világossá hogy mi is volt a kérdésed célja, innentől tök mindegy ki mit ír, te akkor sem fogod tudni elfogadni, hogy mindenkinek vannak problémái, és hogy bárkié is nagyobb lehet a tiednél. Jaj te szegény pára, és hülye diplomás k***ák, hogy mertek szépnek születni, és tovább tanulni?!?!?!! Felháborító. Így most jobb a lelkednek? Megnyugodtál?

2020. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!