Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek fel sehovà...

Miért nem vesznek fel sehovà mi a baj velem? Állástalan munkanélküli

Figyelt kérdés

Az önéletrajzom jó és valós,nincsenek benne kamu adatok. Képem teljesen átlagos, enyhe smink egyenes haj, fekete felsőben. Komolyan már nemtudom mi a baj velem,hogy sehova sem vesznek fel.


Küldöm az önéletrajzokat de mintha a semmibe mennének kb ...

Kérlek adjatok tanàcsot


Senki nem áll szóba velem.


2020. okt. 18. 13:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Milyen végzettséged van? Milyen állásokat pályázol?
2020. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Vendéglátó eladó szakmám és érettségim van. Többféle szakmai tapasztalattal is rendelkezem dolgoztam más területen is mint a szakmám. Nyilván nem olyanra jelentkezem ahol pl közgazdászt keresnek.
2020. okt. 18. 14:15
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Postára szinte bárkit felvesznek.
2020. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Már ott is jártam, jelenleg nálunk nincs felvétel. Két postás van ahol lakunk és többre nincs is szükségük azt mondták.
2020. okt. 18. 15:41
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én megnézném az önéletrajzot, mert így nehéz tanácsot adni. Nem biztos, hogy olyan jó az.

Illetve érdemes az önéletrajzot mindig személyre szabni a megpályázott pozícióra. Az is kérdés, hogy milyen pozíciókat pályáztál meg, milyen tapasztalataid vannak stb.

2020. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Egy önéletrajzban ami konkret adatokról szól, mit lehet elrontani?

Hogy mikor születtem, hol lakom,mi a szakmám , van jogosítványom

Aztán az előző munkatapasztalatok

Pozitív dolgok pl megbízható és van referenciám is, de ez ugye csak oda csatolom ha olyan állásra jelentkezem.

Komolyan érdekel ebben mit lehet elrontani? Jo lenne ha odaírhatnám van diplomám , de nincs tehát hazudni nem fogok benne.


Korábbi hozzászólásban leirtam mi a szakmám,vendéglátásban dolgoztam,kereskedelemben is,de adminisztrátor is voltam már.

2020. okt. 18. 16:25
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
A vendéglátóipar mostanában nem kapkodnak új munkaerő után, tehát ez kilőve. Jó lenne tudni kb milyen lehetőségeid vannak a közelben (5-10 km max, ennél messtebb lévő helyre felesleges jelentkezni mert már csak a távolság miatt hátránnyal indulsz). Esetleg valamilyen irodai melót pályázz meg, de az a baj hogy a járvány miatt irodákba sem kell annyi ember.
2020. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

5-10 km-re csak másik kistelepülés van, 20 km-re levő városban pályáztam meg helyeket, meg a lakhelyemtől is 30km-es környéken ahova még megoldható bejárni.

Helyben sajnos csak a csókosoknak van munka.

2020. okt. 18. 16:57
 9/28 A kérdező kommentje:

Amikre jelentkeztem mind a tapasztalataimnak megfelelő volt.

Egy helyről jeleztek vissza, de az kiderült ,hogy értékesítés így azt nem vállaltam el.

2020. okt. 18. 16:58
 10/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez félreérthető szóval úgy értékesítés,hogy jutalékos házalás lett volna.
2020. okt. 18. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!