Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki kivette már az összes...

Aki kivette már az összes szabiját a tavaszi karantén alatt, milyen alapon tervez elutazást dec 18-jan 2 között? Szabija 1 nap sincs már

Figyelt kérdés

Minek a terhére utazik majd el? Azért dec 18-jan 2 közt van bőven munkanap és egy nap szabija sincs már.

Fizetetlenre megy? de az is a cégtől függ engedik-e. Nem szokták.


2020. okt. 19. 10:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Nem biztos ám, hogy decemberre enyhül a helyzet annyira, hogy érdemes legyen utazgatni.
2020. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Abszolút a munkáltatótól függ...


Ha pl. bolti eladó vagy, nyilván kell dolgoznod a két ünnep között.

Irodai munkánál is függ a munka jellegétől..

A legtöbb helyen max. home office van ilyenkor.

2020. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

"Nem biztos ám, hogy decemberre enyhül a helyzet annyira, hogy érdemes legyen utazgatni."


Hát ez meg a másik de ennyi esze az istenbarmának nincs, ő ha törik ha szakad megy. Meg is mondta.

2020. okt. 19. 11:05
 4/33 A kérdező kommentje:

"Abszolút a munkáltatótól függ..."


Én meg józan ésszel azt hittem , ha nincs szabim akkor nincs szabim akkor utazgatni se tudok mert minek a terhére. Lehet én vagyok naiv.

2020. okt. 19. 11:05
 5/33 anonim ***** válasza:

Az alapeset az, hogy ha nincs szabid, akkor nincs.


De ha a munkáltatód rugalmas (és amúgy se dolgozik a cég a két ünnep között), akkor kérhetsz fizunélküli szabit.

2020. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Aztán te miért izgatod magad ezen? Ha nem tud elmenni, akkor ő koppanik, nem te. Ha kap fizetetlent, az meg csak őrá meg a főnökére tartozik.


Alapítványi iskola? Munkaügyes troll? :-)))))))))))))))

2020. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
6: jajjneeeee.... ez is? :-DDDD
2020. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mehet fizetés nélkülire, ledolgozhatja elöre a munkanapokat (esetleg már most is lehet annyi túlórája), ha a fönökkel meg tudnak egyezni, akkor neked semmi közöd hozzá!
2020. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Összesen 6 nap van, ami munkanap ez idö alatt, ezt addig böven le tudna dolgozni, ha egy-egy szombatot is végigdolzozik, vagy minden nap 1 órával tovább marad benn!
2020. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
nem csak fizetett szabadság létezik, gondolom bevállalja a fizetetlent, mert annyira akar menni. ezzel nem tudsz mit kezdeni
2020. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!