Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ezt komolyan nekem el...

Most ezt komolyan nekem el kellene viselnem? (erős gyomrúaknak!)

Figyelt kérdés
Egy kocsmában dolgozom egy hónapja. Hallottam már a pletykákat évekkel ezelőtt is, hogy lepra hely, de nem volt más választásom, szükség volt a pénzre. Ma az egyik vendég a mosdót, és saját magát is padlótól-plafonig, tetőtől-talpig összemocskolta fekáliával. Mindent. Egy másik vendég a szag és a látvány miatt elhányta magát. Majdnem én is. Most fejeztem be a takarítást, pedig néhány erősebb gyomrú vendég segített is. Jogos egy ilyen után felmondani? Amúgy is fel akartam, mert mindennap történik valami, lopás, garázdaság, stb. Ez most így az utolsó csepp volt a pohárban. Ma még jön be a főnök, arra gondoltam, hogy azonnal megmondom neki, ma még hajlandó vagyok neki bezárni, utána felejtsen el.
2020. okt. 19. 11:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Van másik munkalehetőségem, csak nem akartam kavarni egyet a kondérnyi x@ron ami itt folyik, ezért nem léptem hamarabb.
2020. okt. 19. 12:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felmondhatsz persze. Vagy vegyen fel egy wc-s nénit aki figyel a tagokra amikor benn vannak slozin.
2020. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Egy kocsma ezzel jár. Gondolhattad, hogy oda is csak a kocsma töltelékek járnak...


Amúgy is fel akartál mondani, nem kell ezt túl ragozni. Jelentsd be, hogy felmondásod és ennyi. Nem kell megmagyarázni

2020. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..



Itt megkaptad a választ, megmondod, hogy ennyi volt, vissza se kell nézned.

2020. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dolgoztam kocsmában korábban is. Ez régebben egy nagyon menő hely volt, normális emberek jártak be. Most olyan a forgalom, hogy a fizetésemet is alig tudom kitermelni, naponta kb 5-en jönnek be, azok is vagy verekedni, vagy lopni akarnak, vagy mindent bemocskolnak. Tovább nem erőltetem
2020. okt. 19. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jogos—e? Barmikor felmondhatsz. En kb 7 eve csinalom, kis megszakitassal. Lehetetlen ujat mutatni. Ugy tudom amugy, hogy a munkavegzesed kozben nem teljesithetsz ilyen feladatokat, erre kulon szemelyzet kell, persze ilyen nalunk sincs. Konyvet lehetne errol a munkarol irni.
2020. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az biztos, lehet, hogy egy egész könyvsorozatot lehetne neki szentelni. Nekem az előző helyen nem volt ilyen eset, voltak dolgok, de ennyire undorító nem. Kollegina meg benyögte, hogy “itt ilyen előfordul”. Nem kell az együttérzése, de ezzel el is dőlt, megvárom a főnököt és négyszemközt megmondom neki. Amúgy is engem akart elküldeni.
2020. okt. 19. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!