Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges autóval pizzafutárként...

Akosszabo kérdése:

Céges autóval pizzafutárként kb. mennyit lehet keresni? Mennyit kell általában 1 nap illetve 1 hónapban dolgozni? (pl. Don Pepe, Pizza forte, Pizza Hut, KFC)

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

200 huf azért meg kell hogy keresd jattal együtt.

Cég függő,havi 15 nap meló 12 óra 1 nap, 2 nap meló 2 nap pihi de ahogy már mondtam cég függő.

Menni azt kell rendesen,több cím,kártyás fizetésnél nincs jatt maximum ha adnak de ritka.

Gyorsnak kell lenni mert ha nem vagy az akkor el küldenek,voltam próba napon és pár nap után azt monda nem vagyok alkalmas a melóra mert lassú vagyok,nem tehetek arról ha pont dugóba kerültem és ő akkor méri az idődet.

Lényeg az az hogy elején hozd ki magadból a legjobbat mert ha el bénázod mint én ő szerintük akkor kereshetsz új melót.

2020. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánok
2020. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nagyon sok más egyéb részlet és tényező van, illetve függ sok mindentől.


Amiket felsoroltál, Ők a nagyobb cégek, vállalkozások, éttermek, gyors éttermek.


Én Borsodban és Heves megyében (pont a két megye határ szélén lakom, az egyik részen) is voltam. Ide haza helyben nem volt bejelentés, és egy napra 7500Ft volt a napi bér. Ezen felül a jatt. Átlagosan napi 11-15e Ft között kerestem. Hétvégén megvolt a 15 általában. Ha délután 5-re mentem, akkor onnantól számolva óránként 800Ft volt, tehát ha bementem 5-re és voltam 3 órát kisegíteni úgymond, akkor az én általam kivitt rendelésekből levontam magamnak 2400Ft-ot mint napibér, és ha jók voltak a kanyarok, akkor legalább ennyi, hanem dupla ennyi jatt volt. És dolgoztam érte 3-4 órát.


A másik az már "kicsit másabb" volt. Ott nem helyben szállítottunk ki, hanem 9 településre összesen. Céges autókkal, illetve tavasztól-őszig motorral helyben.


Ott volt bejelentés, de természetesen csak 2 órás. Mondanom sem kell, hogy ez kb olyan mint a napi bejelentés, csak konkrétan mégis van határozatlan munkaszerződésed, ami gyakorlatilag részmunkaidős. Kicsit vicces volt látni, hogy a fizetés havonta ~33.000Ft. :D Papíron persze.


Én itt már havonta kaptam a fizetésemet. Ami kezdetben tripla szar volt, de utólag már jobb lett. Napi 8500Ft, ami igazából úgy állt össze, hogy 6000 a FIX, és 2500Ft akkor, hogyha "tökéletesen" csináltál mindent aznap. Úgy értve, hogy nem hagytál itt rendelést, nem cseréltél össze semmilyen kaját, nem hagytál odabent innivalót, ha kellett valahova, és ami a legfontosabb volt, az a sebesség. Minden autóban volt GPS, tehát látták pontosan hogy MENNYIVEL és hogy HOL közlekedünk. Ha a 90-91-et túl lépted, akkor arra a napra nem járt a 2500 úgymond mozgóbér, csak a napi 6000 FIX.


Nem sokszor hibáztam. Havi egy alkalom, de általában mindig mindig klaffolt. Ugye az évek meg a rutin, szokták mondani. :D


Én egy hónapban kb 24-25 napot dolgoztam fixen, tehát szorozd be ezt napi 8500Ft-al. Mentem 24 napot, akkor kaptam minden hónap 10.-ig borítékban 204.000Ft-ot. A maradék pedig a jatt volt. A jatt még átlagban 100-150e Ft körül mozgott. De természetesen a bejárást, és a telefont nem fizették. Ahogy szinte sehol sem, ha ilyen téren akarsz elhelyezkedni.


De nagy előny volt, hogy céges autók és motorok voltak.


De ez már NEM MAI történet. Én már bő másfél éve lassan nem pizzázok ott (és amúgy is egyáltalán sem sehol), az előző pedig már majdnem lassan 3 éves sztori.


Jó pénzt lehet vele keresni, csak nagyobb városokban persze, és ott is ki kell fogni a legjobbat. Csak ne számolj rendes bejelentéssel, esetleg csak 1-2 nagyobb ilyen helyen. Mármint hogy 8 órába bejelent téged.


KFC például itt Egerben is van a plázában, ott van kiszállítás. Nem tudom, hogy ott mennyit keresnek a futárok, de újabb céges autók vannak (KIA), és nem hiszem hogy olyan rosszul fizetne.


Mivel nem Pesti, Szegedi stb vagyok, ezért mi nálunk sajnos nincsen Don Pepe és Pizza Forte, így azokról nem tudok sajnos nyilatkozni.


Egy a lényeg. Szeress vezetni, szeresd csinálni, és tudj pörögni. Bánj kiemelt figyelemmel a pénzzel, és az ügyfelekkel, és bírd a napi 10-14 órát is akár.


Én heti 6 napban toltam két évig. Tudom miről beszélek. Ha jó helyet fogsz ki, akkor jól is fogsz vele keresni. Csak azért menni is kell, és nem lesz sem kedved, sem időd elkölteni a megkeresett pénzedet. Ezt vedd figyelembe. Jaa, és magánélet nuku. Tehát nem árt hogy ha egyedülálló vagy, vagy a párod is hasonló, esetleg ugyan azon a helyen dolgozik, mint Te. :D


Sok sikert!


Egy Ex pizzafutár

2020. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vidéken-Bp. vonzáskörzetén túl - havi nettó 230-ért 10:00-ás kezdéssel nem találtak futárt az autóra. Vendéglő, településes kiszállítással, állítólag heti 5 nap, de tudod hogy működik a vendéglátás.
2020. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!