Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem ált ki mellettem...

Miért nem ált ki mellettem egyetlen kollégám se amikor összevesztem a főnökkel?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören, 1,5 évig nem adta ki a szabadságaimat és azt mondta, nem jár neki se fizet senki.


Aztán 2 év után, a sokadik alkalom volt, hogy úgy beszélt velem, mint egy kivert kutyával, besokaltam és kiosztottam. Persze mindent tagadott.


Utána nem mert hozzám se szólni, mert tudta igazam van. Utána még 2 hónapig maradtam, aztán felmondtam mert elegem lett a flegmázásból és abból, hogy másnak járt a szabadság nekem nem.


Persze mindenki ellenem fordult és flegmáztak rám.


Túl jószív voltam, próbáltam mindenkivel kijönni de úgy látszik ez volt a baj.



2020. okt. 19. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz már velük.
2020. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy "másnak járt a szabadság, nekem nem". Ezt mégis hogy kell elképzelni?
2020. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy egy vidéki maszek Cég 8 bejelntett óra helyett 10 órát dolgoztunk. És nem minimálbért kaptam, hanem egy kicsivel többet.
2020. okt. 19. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A jószívű embereket mindig kihasználják.Valószínű hogy azért bunkóztak veled mert valami érdekük származhat abból ha Te nem mész szabira.Én erre gondolok.Esetleg ha Te is mennél szabira több lenne a melójuk vagy ők nem mehetnek akkor amikor akarnak hesszelni.Sajnos sok az ilyen ember.
2020. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szabálytalan.
2020. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó ezt értem, de a többiek hogy tudták kivenni akkor a szabit?
2020. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem azzal van baj aki jószívű...az már inkább baj ha nem úgy táncol ahogy fütyülnek neki.A jószívűséget sajnos a gyengeséggel egyenlőnek tartják sokan.Pedig nagyon nem kéne rgy lapon említeni.
2020. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6# A főnök döntötte el mehet e vagy nem, van köztük egy kissé visszamaradott gyerek tudta, hogy hülye a főnök ezért beadta neki, hogy ünnep volt csütörtök, péntek asszem.. és csüt,pént,szomb,vasárnap neki 4 napos szabadság.


közben meg, senki nem dolgozott ... , eszes volt és tudta kinek mennyi pénzt kell adni, hogy maradjon. Azt feltételezte, hogy én nem mondok fel...


Sok helyen így csinálják egyébként, Budapesten is van egy mélyfúró cég akik 12 óráznak és 8-ba vannak bejelentve a kedvező adózás miatt.

2020. okt. 19. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú. 🤢 Jól tetted, hogy otthagytad őket.
2020. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert fosnak, hogy ha a főnök látja, hogy jóban vannak veled, elveszítik a munkájukat.
2020. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!