Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az lehet ok a felmondásra ha...

Az lehet ok a felmondásra ha állandóan kibeszélnek és kikészítenek a kollegák?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 06:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Felmondani felmondhatsz. Itt az lenne a valódi kérdés, hogy miért beszélnek ki, és mit beszélnek rólad.
2020. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Elvileg bármikor felmondhatsz.

De az hivatalosan nem indok, hogy a munkatársak kibeszélnek.

Másik, hogy miért teszik ezt?


Ha nem érzed jól magad ott, akkor mondj fel, de gondolkodj el azon, miért nem tudsz beilleszkedni a közösségbe, és változtass magadon/a viselkedéseden, mert különben a következö helyen ugyanez lesz a probléma

2020. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En lattam olyan levelet ahol egyik kollega mobbingra hivatkozva bepanaszolt egy màsikat. Ki is rúgtàk ezt a màsikat aznap
2020. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
2: Ja, mert biztos a kérdező a hibás. Hogy a kollégái tapló tirpákok, az teljesen kizárva. Te valami látnokféle vagy?
2020. okt. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Gondolkozzatok már el. Miért lenne egyértelműen ő a hibás. Persze, szépen illeszkedjen, alkalmazkodjon. Én is ezt tettem, mégsem bírtam, csak 6 hónapig (irodai munka). Mint kiderült aztán, semmi bűnöm nem volt azon kívül, hogy az osztályon egyedül én voltam diplomás, másrészt pedig egyik hangadó pi...csa kitalálta, hogy aki gyesre ment kolleganő (aki helyére felvettek), az miattam nem jöhet majd vissza 3 év múlva. És mert ő volt a nagy kedvenckéjük, én már akármit csinálhattam. Fél évig bírtam, aztán felmondtam.
2020. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
5: Engem meg volt, hogy azért piszkáltak, mert hogy én 20 éves voltam, ők meg 40-50 között, meg azért, mert én jobb anyagi körülmények között élő családban éltem, és ezért több mindent megengedhettem magamnak. Ezeken mégis hogy változtathattam volna?
2020. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

Sehol nem írtam, hogy EGYÉRTELMÜEN ö a hibás, CSAK ANNYIT, hoyg gondolkodjon el azon, hogy nem lehet-e BENNE IS hiba!

Látom a szövegértelmezés sokaknak nem megy!

2020. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kibeszélnek de nem érdekel.
2020. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Bármikor felmondhatsz, bármilyen indokkal. Ledolgozod a felmondási idős és kész. Mész máshova
2020. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt, hogy mész másik helyre dolgozni ezért felmondasz.


Ha a kérdésben említett indokkal mész oda a főnökhöz, akkor elkezdenek majd kérdezősködni, és kérik majd, hogy nevezd meg az illetőket, és hogy ki mit mondott/tett. Elég problémás, és a végén lebeszélnek majd a felmondásról, te pedig tovább szenvedsz.

2020. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!