Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is nehezen éli meg, hogy...

Más is nehezen éli meg, hogy újra minden nap be kell járni az irodába?

Figyelt kérdés

Korán kelés, állandó időhiány, az utazás és a többlet készülődés miatt 2,5 óra vész kárba nap mint nap, ráadásul egy bizonyos.. Élethelyzet miatt kellene nagyon az a napi 2,5 óra.

Egyáltalán nem hiányzott pedig munkaidőben a társaság, sőt, a zajos open office-ban, ahol ráadásul állandó a járkálás is, mindent lehet, csak koncentrálni nem.


2020. okt. 21. 07:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Én gyerekkoromban jártam ennyit iskolába hegynek fel hóviharban.
2020. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Mehetsz segédmunkásnak építkezésre is. Abból most annyi van, mint a fene. És piszok jól fizet. Az alföldi régióban 350-400nettó megvan. Pesten gondolom több is. Ház meg épül most a csok meg a babaváró miatt egymás után. Ha ennyire nem tetszik az irodai munka.
2020. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Mondjuk en nem dolgoznek olyan helyen ahova 2 ora kell eljutni.

2020. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Én inkàbb bemegyek(habàr 10 percre van a munkahely es nincs kollégàm)es letudom 8-16-ig, mint az, hogy otthon 18 kor is irkálnak hogy ez kéne az kéne, es ejszaka is dolgozhatok mert amaz meg tegnapra kéne, mert szerintük nonstop vagyok ugyis gép mellett otthon
2020. okt. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Én megértelek, rühellem az open office-t és a tömegközlekedést is. A teljes idegrendszerem ráment az elmúlt 25 évben, amióta felnőtt vagyok. Amióta viszont munka nélkül vagyok, a stressz szintem szinte a 0. Még az sem izgat, hogy nincs egy vasam sem.
2020. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
1 óra oda, 1 vissza és a készülődés sem annyi, hogy fésülködés, fogmosás és egy vállalható póló felhúzása.
2020. okt. 21. 08:26
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Én szívesebben dolgozom bent, mint otthon minden nap. Nagyon egyhangú mindig otthon lenni. Sokkal jobb, ha mindennek megvan a maga külön helye és ideje.

Meg nem vagyok beteg, aki csak egyedül otthon érzi jól magát.

2020. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem, az le van pontozva??
2020. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8



A stílussal van bajom, mint például a 7-esé...

2020. okt. 21. 08:38
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk 2 hónapig volt otthon dolgozás csak. Rossz volt visszaállni, főleg, hogy rájottem, hogy tök fölösleges bejárnom, mindent meg tudok csinálni itthonról.

Gondolom minél többet dolgoztál otthon, annál rosszabb érzés lehet.

Nálunk páran megtartottak heti 1-2 nap home officet pont ezekre hivatkozással. Nálatok nem lehet rákérdezni?

2020. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!