Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Többet kéne mutatnom?

Többet kéne mutatnom?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja van lassan vagyok egy cégnél, és a munkatársaim gyorsan megcsinálják feladatukat, a kisfönök utálatos bunkó módon mondja hogy csináljam már gyorsabban, erre nem lesz időm ha egyedül fogom csinálni. Ő senki helyett nem fog dolgozni. Mondom neki, még új vagyok bele kell jönnöm hogy megértsem dolgokat és időre megcsináljam. Erre ő: nem érdekel, ő neki csak 1 hete volt hogy betanuljon. Erre én: még szerintem neked egy félév is kellett hogy betanulj, hisz még mindig nem tudod nekem megmutatni szalagcserét pénztárgépnél. Erre ő: ne szemtelenkedj. A nagyfönököm megdicsért hogy milyen jó munkám, pihenjek. Erre jött a kisfönők és pakolgatta ki velem az árukat, hozzá tette nekem: Meddig leszel új dolgozó? Szivat, kostolgat talán? Még nem volt részem ilyen munkahelyben. tipp? Mutassak többet mindenki felé? Néha igy is ugy elfáradok hogy sajnál engemet a nagyfőnök.

2020. okt. 21. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi többet szeretnél mutatni? Ha a felettesem azt mondja huzzak bele, bele húzok. Végül is ő ad majd értékelés rólad a nagy főnöknek is. De lehet én csinálok rosszul valamit
2020. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!