Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bír a kolléganő vagy fél...

Nem bír a kolléganő vagy fél tőlem?

Figyelt kérdés
Új csaj, én 30 éves vagyok,házas, ő 20... 10 percre lakik tőlem, végzünk a melóval éjjel 2-3 között, inkább az apját kirángatja ide, hogy haza vigye (vidéki városban lakik, 20 km re laknak egymástól és más irányban), pedig mondtam neki, hogy elviszem haza, ilyenkor mindig eldobok haza 1-2 kollégát, vagy ha nem autóval jövök engem is haza visznek.

2020. okt. 24. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit mond miért nem?
2020. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak nem akar pofátlan lenni és félénk is lehet. Én se szeretem magam haza fuvarozni másokkal, akik nem a család vagy barátok. Ha új kolléga, akkor nem is ismeritek még egymást úgy igazán. Majd lehet ha több ideje dolgoztok már együtt, akkor lazulni fog és elfogadja könnyebben a fuvart tőled.
2020. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még nem akar szívességet kérni, először próbál beilleszkedni,kitapasztalni ki milyen személyiség
2020. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ferfi vagy, lehet tenyleg fel toled. ez nem feltetlenul a te hibad, en sem utaznek kettesben kvazi idegennel az ejszaka kozepen.
2020. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nehezen alakul ki az nála, hogy valakivel olyan kapcsolatot alakítson ki, hogy szívességet kérjen tőle.


Lehet feszengene, hogy akkor hogyan is legyen a benzinpénz meg hasonló témák.


Lehet a társoságodban vagy mindenki társaságában feszültebb, főleg hajnalban jobb szereti a "családiasabb" légkört.


Lehet a szülei miatt ilyen, lehet ők adták ki azt az ukászt, hogy nincsen fuvar kollégáktól.

2020. okt. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ellenkező neműek vagytok, lehet arról van szó, hogy egy kicsit nyomulásnsk érzi (még, ha nem is szánod annak).
2020. okt. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolhatja,hogy ha elfogadná,tartozna neked.

Nem tudom mennyire új kolléga,de az is benne lehet,hogy,idegen kocsijába nem igazán szál be.

Rendes lány!

2020. okt. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En pl nem akarnék kolegakkal bratyizni mikor végre lejart a munkaidö. Munkan kivül már köszi de en inkabb lépek.
2020. okt. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól fél, hogy rá nyomulnál.
2020. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy nem akar bizalmas viszonyba kerülni egy idősebb férfi kollégával.
2020. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!