Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyen szépen...

Ha a munkahelyen szépen sorban elveszik tőlem a „bizalmi“ feladatokat, akkor az a kirúgás előszele?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban (már lassan 1 évben) egymás után bizalmi feladatokat és jogokat vesznek el tőlem.

Néhány példa:

- nem vehetek át már pénzt ügyfelektől

- nem adhatok nyugtát

- nem léphetek be a számlázó alkalmazásba

- lecserélték a céges fő email fiók jelszavát és az újat már nem kaptam meg, így nem látom a levelezést (10 évig láttam...)

- értekezleteket tartanak nélkülem (korábban ez elképzelhetetlen volt)

- egyik iroda zárját lecserélték és az új kulcsot „elfelejtették „ odaadni


Mindez közvetlenül nekem csak jó, mert kevesebb feladat kevesebb felelősség. Nem vehetek át pénzt nem számlázhatok tök jó, nincs vele dolog és elszámolási felelősség sem.


De azért ez így együtt eléggé gyanús nem? Lassan ott tartunk hogy sem dolgom nincs, és max a kukába tekinthetek be. Kirúgás előszele?


Ugyanakkor lassan őrölnek isten malmai mert 1 éve megy ez a baromkodás és ha ki akarnak rúgni hát lassan jutnak el oda. 1 év alatt se sikerült. Ha ki akarnak rúgni rúgjanak ki, vegyenek el minden jogot máról holnapra mentsenek fel a munkavégzés alól, és kész- 1 nap alatt le lehetne zavarni.

Nem?


2020. okt. 25. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fizetésed nem változott, csak jól jártál. Nyilván arra számítanak, hogy majd lelépsz. Ha nem teszed meg, akkor viszont rád fognak szállni egy idő után. Nézegesd az álláshirdetéseket!
2020. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nagyon nem bíznak benned. Ezt neked kell tudni.
2020. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki kavar mögötted.
2020. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pàlyáznék a cégnél elöléptetésre màr csak azert is!!:D
2020. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Szokásos munkaügyis troll...
2020. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Napi munkaügyi kamu, amikor a kérdező éppen nem diák vagy tanár a másik kategóriában.
2020. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem trollkodás, mert én a saját szememmel látom, hogy tényleg van olyan, amikor valakit csak szívatnak, de nem rúgják ki. Csak ez egy cégnek miért éri meg, na az egy rejtély.
2020. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindig ez van. Általában az emberek unják meg hamarabb és felmondanak.

De volt, akit 3 évig akartaknkirugni, csak nem sikerült nekik.

2020. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
#7: Az lehet, hogy van ilyen a valóságban, de itt egy troll jön ezekkel a hülyeségekkel. Nem írnám le részleteiben, nyilván nem véletlen, hogy valaki így jár egy munkahelyen
2020. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Arra készülnek, hogy ha lesz leépítés (gazdasági lejtmenet van) akkor Te legyél az, akitől értelemszerűen, gondok nélkül meg tudnak szabadulni, hiszen a cég szempontjából nem vagy fontos.

A csókosok pedig maradnak. Nem egy biztató kép, de valahogy így látom. A múltbéli érdemeidet pedig ...nem veszik figyelembe.

2020. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!