Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselitek? Holnaptól...

Hogyan viselitek? Holnaptól ismét hétfő, kezdődik a poklok pokla, újabb munkahét, újabb kibírhatatlan tömegközlekedés a munkába, ott pedig robotolás a semmirekellő főnöknek, majd hullafáradtan hazaesés, tv és alvás?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Egész jól, főleg hogy nem dolgozom :D
2020. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
A TV-t cseréljük ki a kutyámra, amúgy én állást keresek, úgyhogy remélem, nem sokáig maradok még. Szerettem ezt a munkahelyet egy darabig, de sajnos sok negatívum történt az elmúlt évben, amik miatt mostanra megérett a váltás gondolata. Akartam megoldani a problémákat, de csak falakba ütközök.
2020. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Utálom a hétfőket... Megint korán kell kelni, megint emberek közé kell menni...

Tv meg alvás?? Jól megy! Örülök, ha fél 1 - kor sikerül lefeküdnöm aludni.

2020. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Hogy bírom? Hogy egy mentoromat idézzem:

"Mingyá' hányok!"

2020. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem jól de csak mert egy rakás iskolai beadandót is le kell a héten gyártsak és egyik nagyobb baromság mint a másik.. inkább melóznék éjjel nappal mert annak legalább van értelme, szeretem és meg is fizetik :)
2020. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

A tévét cseréljük tanulásra.


Amúgy nagyon nehezen. Ma még próbálok nem gondolni rá. :/

2020. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is váltásban vagyok, de 90 pályázat után és úgy, hogy lassan november, nem sok a remény.


9 hónapja dolgozom itt és folyamatosan jöttek a negatívumok, ja és át is vágtak.

2020. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Hálistenek nem ilyen életem van. Én osztom be az időmet és akkor dolgozok amikor akarok és annyit amennyit akarok.
2020. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Én már nagyon szeretném, ha újra ilyen problémáim lennének. Január óta keresek munkát, eredménytelenül. Már nagyon rossz a hangulatom emiatt.
2020. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a munkámat és az ottani közegemet, így nem szenvedek a munkahét kezdetétől. 14:00-ig munka, aztán óra magántanárral, aztán otthon filmezés a párommal.
2020. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!