Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van aki munkaidőben szokott inni?

Van aki munkaidőben szokott inni?

Figyelt kérdés
Mármint alkoholt
2020. okt. 26. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

:) persze! :)


En mindig a fonok kocsija mellett parkolok … az autóban mindig van par doboz sor … neha megiszom egyet-egyet es az ures sorosdobozt direkt a fonok kocsija mellett hagyom. Mar vadasznak, hogy ki lehet az illeto :)

2020. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző munkahelyemen mondhatni rendszeres volt, de kollektívan ivott mindenki a főnök áldásával.
2020. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Miért kérdezed meg újra? Pár napja/hete már volt ez a kérdés.
2020. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Már nem. Régebben 24 órában részeg voltam. Odabent is megittam 8 sört. Ma már nem teszem.
2020. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hely ahol annyira rosszul éreztem magam a kollégák meg a munka jellege miatt, hogy csak úgy bírtam elviselni. Kis üveges töményeket vittem be, de természetesen túlzásba azért nem estem.


Olyan helyen nem innék, ahol legalább annyira jól érezném magam, hogy nem akarok meghalni..

2020. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Reggel egy rakétával indítom a napot, mert hát be kell nekem bootolnom, hogy elinduljak a munkába. Odabent egy második csavaros zsemle, hogy a munka is beinduljon, majd rá egy kis rumos tea. Délben a kollégákkal elmegyünk a piacra, és a büfénél az ebéd mellé megiszunk egy-egy sört vagy fröccsöt, majd a délutáni munkát ismét egy tiplivel indítjuk. Később még van hogy valalakit elküldünk egy kocka sörért, amit az építkezésen megiszunk, hó végén van hogy inkább egy flakon koccintóson osztozkodunk.
2020. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Stresszes a munka, és van egy félórás ebédszünet amikor le tudok lépni... olykor 1 doboz sör lecsúszik, megnyugtat 2-3 órára.

Előtte/utána a gép mellett bekaphatok gyorsan egy fél szendvicset.

2020. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!