Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltott műszakban dolgozók!...

Váltott műszakban dolgozók! Nálatok is attól függ hogy milyen egy nap, hogy épp kik a kollégák?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy ha nem mindig ugyanazok a kollégátok, akkor észrevettétek hogy jobb úgy a nap, ha éppen azokkal dolgoztok akiket jobban kedveltek? Akiket meg annyira nem kedveltek, akkor a nap se telik el valami gyorsan és jókedvűen.

2020. okt. 26. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenhol így van.
2020. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Éttermekben mosogatva többször is kialakult, hogy melyik szakácsot nem annyira bírom, mert nagyon főnökösködik, kötözködik, nyilván jobb szerettem, ha épp nem vele dolgoztam. Ha pedig épp olyan munkahelyem volt, ahol állandóan ugyanazokkal voltam (Például vállalati étkezde, ami csak hétköznap üzemel.), akkor meg ugye annak örültem, ha az általam nem bírt illető elment több hétre szabadságra.
2020. okt. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!