Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mesélhetem, hogy...

Munkahelyen mesélhetem, hogy füveztem legális országban?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném...
2020. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Magyar állampolgárnak sehol sem legális.
2020. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát... Ne ez legyen az első dolog amit elmesélsz magadról. Én se ítélem el a füvet (noha még nem próbáltam soha se), és alapján véve sokkal elfogadottabb dolog a mai világban (feltéve, ha csak beszélsz róla, de nem űzöd aktívan bent, a melóhelyen), de ne ezzel indíts a munkahelyeden. Amikor már kiismertek téged, tudják rólad, hogy milyen vagy, akkor egy kis storytelling belefér a füvezésről. Amikor a reptéren dolgoztam, ott is mindenfélét meséltünk már egymásnak egy idő után. Valakik kurvázásról, vakációzásról, szüzesség elvesztéséről és természetesen füvezésről is szívesen beszéltek, de olyan szövegkörnyezetben és előadásmóddal, hogy ezzel elérte, hogy ne legyen elítélendő a monológja. Szóval ha te is így mesélsz ezekről, senki nem fog rád szólni szerintem. Ez olyan, mint az ivászat végülis, mely teljesen törvényes itthon.
2020. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmiféleképp nem jó pont. Pusztán társadalmi szempontból.
2020. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha hetekkel előtte szívtam, de a szervezetemben még kimutatható? Arról szólnom kell a munkaadóknak?
2020. okt. 27. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom.
2020. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogyis kell.

Gondolom a hajadból lehet kimutatható, mert máshonnan aligha.


Az emberek közt sok a képmutató meg a pletykás, a kétszínű, az elvtelenül előnyökre pályázó. Ezt tartsd szem előtt...


A munkahely az elsősorban a munkavégzés helye, az csak szerencsés plusz, ha haverkodtok is a munkatársakkal, azonban okosabb dolog észnél lenni azzal kapcsolatban, hogy mit osztasz meg magadról.

2020. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fura dolog erről mesélni. Gondolom a munkatársaid nagy része legalábbis kipróbálta már egyszer. Nem olyan dolog ez ami nagyon érdekes lenne vagy emlegetni kéne. Maximum olyan kollégáknak mondanám akikkel jbb viszonyban vagyok, de akkor is csak ha konkrétan feljön a téma, ami szerintem elég ritka.
2020. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném. (Nem tettem...)

Mindenkinek lehetnek jóakarói....

2020. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu a legtobb kollegad is szivott mar, meg sem beszelnek rola.
2020. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!