Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki vallásos, akár...

Ha valaki vallásos, akár gyülekezetbe jár, akár jehova tanúi közé tartozik, miért van az, hogy az emberek nem szeretnek vele dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem irányít másokat, mindig a beosztás szerint dolgozik, mindenkiről pozitìv véleménnyel van, nem költekező, nem szeret felvágni a főnökei előtt, pozitìv a kisugárzása. Viszont mindenki menekül tőle. Ez mièrt van?
2020. okt. 28. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem akRjak,h oket is tonkretegyr meg elvegye minden vagyonat,mint a jehovak.
2020. okt. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden személy olyan, amilyen pozitív tulajdonsággal leírtad őket... Sokuk játssza a nagy áhitatos manót, és ez a gond. "Vasárnap templom, a köztes időben meg szabad a keverés": sokuk kb. így gondolkodik.
2020. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én vallásos vagyok és olyan emberekkel dolgozok és tanulok együtt akik nem azok, és az emberek velem akarnak dolgozni nem pedig nélkülem. Az is igaz hogy azonkívül hogy megkérdezték tőlem hogy vallásos vagyok, nem szoktam róla beszélni.Talán azért óckodnak sokan ezektől az emberektől, mivel néhányak olyanok mint a vegetáriánusok. Minden áron meg akar győzni arról hogy neki van igaza és követni kell azt amitő követ. Ez pedig zavaró és idegesítő.
2020. okt. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ezen múlik. Voltak Jehova Tanú kollegáim, fiatal srácok, mindenki kedvelte őket. Jófejek voltak, és soha nem térítettek a munkahelyen. Kicsit ugyan kilógtak, mert rengeteg dologban nem vettek részt, de felnőtt emberként ezt ők is, mi is tudtuk kezelni.

Azt nem szeretik, aki térít, vagy lenèzi a "bűnösöket".

2020. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem a realitasban élnek
2020. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hiányzik a fenének a realitás, örülök, ha néha szabadulok belőle.

Nekem még nem volt gyülis vagy igaz vallások kollégám, de mindig is szerettem volna hogy legyen, mert én ugyan nem vagyok gyülis, viszont több gyülekezetből is van pár ismerősöm és nagyon jófej, vidám, igazán kedves és pozitiv emberként ismertem meg őket, akik egy munkahelyen biztosan nem fogják a tipikus ostoba munkahelyi játszmákkal savanyitani az ott töltött időt.

2020. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert sajnos sok ember szeret kontárkodni. Nem attól lesz valaki ember, hogy hívő vagy nem, vallásos vagy nem. Aki mások hitével foglalkozik, annak nincs jobb dolga ezek szerint. Egy embert nem ez határoz meg
2020. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Összességében jol kijövök a kollegaimmal nem is biztos h mindenki tudja hogy hites vagyok én konkrétan még csak két embernek mondtam de vhogy sokat gondolkodok rajta és hiszem hogy két ember között tényleg müködnek a dolgok spiritualis ertelemben is vkik azt mondjak h a rezgesszamunk nem ugy működik ezert utaljak egymast vagy legalibbis unszimpatia akakul ki én ebben hiszek csak maskepp magyarazom… ugyebár ha egy hívőn ( nem akarom magamat mondani szandekosan) a kenet szent lélek erő sugarzik azt egy megteretlen bűnö ne adj isten erősen demonizalt ember megerzi vhogy nyilvan tudattalan es a masik ember nem is erti hogy mi az emberben az annyira negativ ami unszimpatiat valt ki ilyenkor a hivő emberen levő szellemiseg de nevezzük szent leleknek eszleli kolcsonosen a megeretlen ember szellemiseget az abban levő demont esetleg eshat ez olyan mint a magnes tehat taszitja a kettő egymast nyilvan ilyenkor a megeretlen ember sem tudja megmagyarazni hogy miert de csak egtszerűen irritalja a masik ezt kb en igy tudom leirni .. En minden tovabbi nelkul elfogadom h sokszor egy emberől lerí hogy kereszteny anelkul h tudna az illető
2022. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!