Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit illik mondani állásinterjú...

Mit illik mondani állásinterjún, amikor arról kérdeznek, hogy mennyi fizetést szeretnék/várok el?

Figyelt kérdés

Irodai munkáról van szó, és tudom, hogy nem magasak ott a fizetések. Nem is ez az elvárásom. Viszont olyan butának érzem magam ilyen helyzetben. Ha keveset mondok, hiteltelennek/komolytalannak tűnhetek, ha sokat.. az meg szerintem azért kellemetlen. Meg ez is relatív, hogy mi a sok és mi a kevés.

Segítene valaki? :)



2020. okt. 28. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az irodai munka rengeteg dolgot jelenthet. Attól függ mit csinálsz ténylegesen.


Amúgy inkább többet mondj szerintem, mert abból max alkudnak. De ha keveset akkor még jó ideig nem tudsz fizetés emelést kérni.


De attól is függ mennyire kell neked ez az állás.

2020. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom pontosan mennyit szoktak keresni ebben a munkakörben, de tényleg nem sokat.

Én mindenesetre valahogy úgy fogalmaznám meg, hogy 180 ezer forint az amiért elvállalnám, de ha ennél több akkor tényleg lelkesen tudnám végezni ezt a munkakört.

2020. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Nettó*
2020. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Számlázói munkakör, napi 8 órában. Szakmai tapasztalatom nincs, így szerintem ez is befolyásoló tényező.
2020. okt. 28. 12:17
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Intervallumban add meg
2020. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Azt is vedd figyelembe, hogy hol. Milyen cég. Milyen városban.
2020. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok, így nyílván ezt is figyelembe kell venni. Megyei jogú város, de nem olyan nagy. Itt már a 150 000 ft nettó fizetés jónak számít, főleg egy kezdő számára.
2020. okt. 28. 12:26
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Akkor kérj 180000-at :D


Meg az egész interjú menete az legyen, hogy te megvagy győződve az értékedről. És hogy keresed a neked megfelelő munkát.


Képzettséged van amúgy valami?


És ha mondasz valamit és mondanak valamit, akkor ne csak elfogadd, hanem mondj valami kettő közöttit. És ha azt elutasítják, akkor mondj valami olyasmit, hogy megérted, hogy még nem nem tudják, hogy be fogsz e válni, de ha minden jól megy, akkor lehetséges e magasabb fizetést elérni ebben, vagy más pozícióban a cégnél.

2020. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Orulj h megkerdezik 😊 Nekem még sosem volt ilyen allasinterjum, mindenhol megmondtak mennyi lesz a fizu es kész.
2020. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Gazdasági egyetemen tanulok, most vagyok végzős. Szóval mondhatni, hogy hasonló a szakirány, viszont itt nálunk(bár nem tudom máshol is ugyanez van-e) a papírt nézik, nem azt, hogy te valamit mennyire tudnál megtanulni vagy mennyire vagy alkalmas a feladatra. Pedig sajnos nem hiszem, hogy amikor megkapom a diplomám, sokkal több lesz a szakmai tudásom-sajnos.

Bár ez is egy jó pont, hogy ennek ellenére behívtak-pedig nem egy kis cég.

2020. okt. 28. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!