Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociális fóbiásként elvállalj...

Szociális fóbiásként elvállaljak egy árufeltöltői munkát?

Figyelt kérdés
Erősen szociális fóbiás vagyok sajnos évek óta és nem csillapodik. Boltba is csak akkor megyek ha muszáj. Régebben voltam árufeltöltő de alig bírtam pár hónapot ott, mert bezárva éreztem magam sok ember között. Most hívtak egy árufeltöltő munka miatt és azért gondolkozok rajta, mert jelenleg nagyon nehezen találok munkát. Szerintetek elvállaljam, vagy keressek még?

2020. okt. 28. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Az nem opció, hogy elvállalod, de keresel tovább?


És ha elvállalod, akkor mindenképp úgy tekints rá, mint tanulási dologra a szociális dolgokban. Szóval használd úgy a helyzeteket mint kísérleteket.

2020. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Töltsd az árut éjszakás műszakban ha van lehetőség. Ott se leszel tök egyedül de jóval kevesebben vesznek majd körül. Valószínűleg a fóbiád is azért van még mindig mert rögtön a nyüzsgő helyekre, forgalmas időpontokban akartál bemenni. Csináld fokozatosan.
2020. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos nincs lehetőség csak éjszakásra, 2 műszakos és pénztároztatni is akarnak, de nekem az nem menne..ezért nem vállalnám.
2020. okt. 28. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ne vállald ha a pénztárba is be akarnak rakni.
2020. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Éjszakai árufeltöltőnek mehetsz, akkor általában kevés dolgozó van bent, vásárló meg ugye nulla :D

Én voltam éjjeles is, azt élveztem. Kicsinált persze, bioritmusod megöli, de nyugodalmasabb. Nappal sose bírtam kimenni, pár normális műszakvezető megértette, és nem küldött ki a vásárlók közé, hanem olyan melót osztottak rám, amihez nem kellett pl a raktárból kimennem.

2020. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!