Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudok jelentkezni hullaszá...

Hol tudok jelentkezni hullaszállítónak? Néztem az álláshirdetéseket, de sehol se találok ilyen opciót. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak csókosoknak megy, akik ismernek valami fideszes nagy kutyát. Elit állás.
2020. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komoly választ vártam. Tényleg érdekel a meló.
2020. okt. 28. 18:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogy az elsőnek valamelyest igaza van.

Valóban csókos, kihalásos állás.

2020. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőek jól mondják. Nincs sok munkájuk a hullaszállítóknak. Általában csak készenlétben állnak és neteznek. Álommeló.
2020. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Temetkezési vállaltanál vagy kórházban akarsz szállítani mert akkor ott kell jelentkezni így kerested a munkát hogy hullaszállító ?
2020. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fideszes, de a temetkezes belterjes biznisz.
2020. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindent beütöttem.

Semmit se találtam.

2020. okt. 28. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kórházakban ez a munkakör egyenlő a beteghordó/betegszállító munkakörrel, de valóban csókosnak kell lenni ahhoz, hogy sima beteghordóból ezzé lépj elő, mivel plusz pénzzel jár érte, ezért minden beteghordó csinálni szeretné.
2020. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Te valami nekrofil vagy?
2020. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Osztálytársam dolgozott ilyet. Neki van GKI-je is(remélem jól írtam). Ő is azt mondta, hogy a temetkezés egy beltenyészes iparàg, van képzés is amit meg kell csinálni ahhoz, hogy valaki temetkezéssel foglalkozzon, ő meg is próbálkozott vele, és nem bírta megtanulni, a csoport több, mint a fele nem tudta elvégezni a szakmát. Ezt mondjuk csak érdekességnek írtam le.

Egyébként bemész egy temetkezési vállalkozàshoz és megkérdezed, hogy hogy megy ez.

Én nem csinálnám egyébként.

2020. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!