Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha a készpénzes...

Mit tennétek ha a készpénzes kassza nálatok csúszna el?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. Hiányzik 38.000 forint a kasszából. Minden számlát átnéztem, ki lett írva.


Van egy olyan érzésem, hogy valaki azért nyúlta le a pénzt, hogy engem meggyanúsítsanak és kirúgjanak. Ez lehetséges volna? Tényleg így kell ezt? Vagy nem akarnak kifizetni és azért csinálják?


Egyszerűen nem értem.



2020. okt. 29. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Tedd vissza, fiam...

Komolyra fordítva a szót, tégy feljelentést a rendőrségen.

2020. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem voltál ott akkor hogy vették ki a pénzt?
2020. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy leszámoltad/átvetted -e, hányan kezelitek stb. Erre a részletek nélkül nem lehet válaszolni. Szólj a főnöködnek.
2020. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szóltam. Többen kezeljük, de én mindennap bent voltam. Láttam volna. Mondjuk van egy kolléga aki tovább dolgozik. De nem nézem ki belőle. Le lett számolva a pénz kb már 10-szer.
2020. okt. 29. 12:42
 5/23 A kérdező kommentje:

Tuti meg leszek gyanúsítva :(

Nem is számítok másra.


Tényleg tehetek ez ügyben rendőrségi feljelentést? Mit tudnak csinálni? Nincs bekamerázva az iroda... pedig most milyen jó lenne.

2020. okt. 29. 12:44
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

ha nem számoljátok át a kasszát amikor átvedzitek akkor bárki lehetett, nem hiszem h van értelme ilyenkor téged gyanusítani meg.


pláne hogy nálad derült ki.


amúgy nem tudom 38000 ért ki kockáztat ilyet

2020. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hat igen. Ezért biztos nem kockáztatnám a munkahelyem.


A hiba még mindig nem derült ki, nem jövünk rá, hogy mi a bibi.

2020. okt. 29. 13:31
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hogy vezetitek, de nem lehet, hogy egy kiadás/bevétel fordított irányban lett beírva?
2020. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezért van kassza átadás-átvétel. Ha én átadtam, onnantól kezdve nem felelek a tartalmáért. Ha átvettem, akkor egy percre sem hagyom figyelmen kívül.

Valakinek a fizetéséből levonják, ennyi. Teljesen felesleges a gyanúsítgatás, ha többen dolgoztok egy helyen és bárki hozzáférhet.

2020. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy te tisztán jártál el akármi lesz. Észrevetted és szóltál. Mást nem tudsz csinálni.


Szerintem ha közös kassza van nem lenne fair a levonás fizuból, mert nem ellenőrizhet mindebki mindenkit. Pláne, hogy van aki más időrendben is dolgozik.


Szerintem vagy az lenne fair, hogy a cég benyeli. Még mindig olcsóbb mibt plusz kasszák. Vagy ha valakire rá akarják verni az menjen mindebkire leosztva. De szerintem itt ez nem korrekt.

2020. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!