Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemtelenség ha nem mondok...

Szemtelenség ha nem mondok meg a főnöknőnek egy hibát amit nem nekem kellene észrevenni hanem neki?

Figyelt kérdés
Ő nem adta át jól a váltást a kolléganőnek így az nem tudta,hogy azt is megkell csinálni.Elegem van már ezekből a hibákból!Mostmár ha látom se szólok...a főnöknő a labor vezető ez az ő feladatköre.Analízisre kell küldeni az anyagot és két olyan analízis nem lett elvégezve amit mi csinálunk.Majd megcsinálja a másik labor ha észreveszi a főnöknő a hibát kb.1000 ft veszteség de muszáj,hogy tanuljon a hibáiból...nem éri meg beleadni magunkat a dolgokba,hálából dolgozhatok egegsemmirekellővel egy váltásban.
2020. okt. 30. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Miért a kolléganőd a semmirekellő, ha a főnökörök hibázik? Gondolatolvasást is elvárnak ebben a munkakörben?
2020. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a kolléganő a hibás, a főnöknő a hibás...de nem hívom fel s figyelmet a hibára.
2020. okt. 30. 07:38
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Te érzed, mekkora a jelentősége.
2020. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dongaben ***** válasza:
87%
Ma már a legtöbb munkahelyen van belső elektronikus levelezés, amin keresztül a vezető kiadhatja az instrukciókat. Velem is előfordult, hogy a főnököm élőszóban, vagy telefonon adott "ukázt", amit át kellett volna adnom a váltásnak. Egy alkalommal elfelejtettem, amiből nagy balhé volt, mert a váltásom azt mondta, hogy én nem vagyok a felettese, hogy ilyen munkát adjak neki...Onnantól kezdve, ha olyan munkát ad ki, amit nem tudok saját műszakomban elvégezni, akkor ragaszkodom hozzá, hogy írásban adja ki a munkát.
2020. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vannak más hibák is...és nagyon elegem van már, nincs rendszer, fele munkás a munkafolyamatok felét nem végzi
2020. okt. 30. 09:02
 6/10 Dongaben ***** válasza:
86%
Akkor ott nálatok az a hiba, hogy szó szerint azt csinál mindenki, amit akar...Nincsenek munkautasítások. Ez elment 20 évvel ezelőtt, de ma már semmiképp! Ha a közvetlen felettesed erre alkalmatlan, akkor menj egy fokkal feljebb a problémával. Csak így érhetsz el eredményt. (Saját tapasztalat.)
2020. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. A szó elszáll, az írás megmarad, - nincs az a "bíróság", amelyik ezek után meg tudná erősíteni bármelyik oldal igazát, ezért hagyd csak, hogy az ő felelősségi körébe tartozó hibákért vigye csak ő a balhét! Ő a főnök és a főnök nem csak attól főnök, hogy "nyomkodhatja a távkapcsoló gombját", hanem attól is, hogy a nagyobb bizalomért, jövedelemért több felelősséget is vállaljon. Így járt!
2020. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Kezdenek unalmassá válni ezek a hülye laboros főnöknős kérdések. Miért nem mondasz fel végre?
2020. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Ezeket szerintem valami fószer találja ki, talán B...

Mármint a kérdéseket. Mindig azok a fránya főnökasszonyok. De ez is milyen meseszerúen van megírva lol.

2020. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6-os fejen tálaltad a szöget mindenki azt csinál amit akar, nincs redszerezve a munkafolyamat.Felsőbb valakihez nem fordulhatok mert a tulaj csinálja így...
2020. okt. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!