Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem volt megalázó...

Csak szerintem volt megalázó a műszakvezetőm beszéde velem szemben?

Figyelt kérdés
Egy autóipari gyárban dolgozom targoncásként. Mondja nekünk a műszakvezető az irodában, hogy ki lehetne vinni a szemetet, mert miattunk szagolja az irodában. Többiek is bent voltak éppen, kajáltak. Illetve mondja, hogy nem azért tanult, hogy ő vigye ki. Mondom neki, hogy én is tanultam, van érettségim. Erre mondja, konkrétan megaláz azzal, hogy na te a tanulásodnak megfelelő melót is csinálod. Ekkor mindenki jól kiröhögött engem. Mondom neki erre, hogy igen, mert targis jogsival targizok. Közben meg lehet, hogy neki is egy érettségije van és valami szakmája. Ráadásul ezt a melót sokan nem is szeretik csinálni, én pedig szívesen vállaltam.
2020. okt. 31. 02:59
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jah és mondtam neki, hogy de igen, targonca szakmával targoncázok úgyhogy szerintem a végzettségemhez megfelel. Hiába van szakács szakmám is, nem állhatok neki főzni a sor mellett. Erre mondja, hogy én örüljek, ha a krumplis tésztát meg tudom csinálni...
2020. okt. 31. 03:02
 2/22 anonim ***** válasza:

Ki hasznalja a szemetest? Mert ha az ilyen közös cucc akkor illik a hasznàloinak kihordani cserelni a kukazsakot.


Nalunk ez meg van oldva olyannal hogy kint egy bazi nagy kuka bent meg egysem. Akinek szemete van kimegy kidobja. Azt neha kihuzzák a kukasautonak es ennyi.


Söt a tarsashazunkban sincs már kuka a postaladaknal mert megunta a takarito.

2020. okt. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%

Ja es szerintem nem megalazni akart.


Hanem csak önmagát ismetelte.

Hogy neki nem munkaköre a kuka. Amikor kiviszi azzal ö nem a munkaköri leirasat latja el.


Nalunk engem pl le is tiltott a fönök a takaritasrol (irodaban vagyunk es szabalyosan tilos az hogy en takaritsak, takaritot fizet. Mert nem arra vett fel abszolut nem ezert a képesdégemért hogy megfogjak egy seprüt nem ezert fizet nekem. )

2020. okt. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
*engem meg zavar a takarito amugy es inkabb en szeretem ezeket intezni. Erre megint kaptam a fejmosast.
2020. okt. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mindenki használja a kukát, ő is, de szerintem tapintatosabban is lehetne közölni. Tisztában sincs egyébként a szakács képességeimmel.
2020. okt. 31. 03:27
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem miert alltal le ilyenen vitatkozni.

Felettesnek kéne ezrket tisztaznia amugy nem a ti dolgotok lenne egymas között.

2020. okt. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
En csendben megszüntettem volna a kukàt amugy es kesz.
2020. okt. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem álltam le vitatkozni.
2020. okt. 31. 04:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez vita volt..
2020. okt. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Az rendben van, hogy az irodai dolgozót nem takarítónak vették fel. De néha röhejes, hogy milyen apróságokat nem képesek megcsinálni, mert hogy ők iskolázottak. Például gyárban dolgozva ad abszurdum volt, amikor udvarosként azért elrángattak a standard munkakörömből 5 percre, hogy az iroda bejárati ajtaja elől söpörjem el a havat. Nem hiszem, hogy egy irodistának leesne a gyűrű az ujjáról, ha ennyit megcsinálna.
2020. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!