Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Fő probléma: főnököm ez a tipikus semmihez nem értek,de ugatok tipus, egoja az egekben, de semmit nem csinál.

Amikor oda mentem akkor a betanításommal nem nagyon foglalkozott, így hiányos a tudásom ebből adódóan vétek hibákat. Arról volt szó ő lesz a mentorom bla bla.ebből se lett semmi.


Hàrom opciót tudok elképzelni.


1. Cégen belül átkérem magam másik telephelyre.

2. Instant felmondás.

3. Lexarni az egészet, mert nem fog kirúgni csak el kell viselni az egóját meg hogy okoskodik.


Az első és a harmadik opció azért van, mert jól keresek egyébként és szeretem is.


Lelkileg visel meg ahogy beszél meg már szorongva megyek be, félek bármibe is bele kezdeni, mert mi van ha elrontom. Főleg h kolléganőm semmit nem csinál... Helyette is én csinàlok mindent s nem tudok egyszerre 30 felé figyelni



2020. okt. 31. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az első opciót céloznám meg, de amíg nem tudom elérni addig alkalmaznám a harmadikat.
2020. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a 3.-mast választanám.
2020. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom... Nem akarok más helyett dolgozni... Kolléganő hangoztatja ha kihajtja magát ha nem akkor is ugyanannyit kap fizukor... Oké akkor én is ezt teszem. Neki nem baj, hogy a 14 éves gyereknek a leckéit meg a dolgozatokat csinálja egész nap...
2020. okt. 31. 13:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első opcióra szavaznék, de kínosan ügyelve arra, hogy ne tudódjon ki idő előtt. Amíg ez bekövetkezik, addig a harmadik opció.
2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tudásodhoz képest legjobban végezd el a feladatot, ne foglalkozz ennyire vele.
2020. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen. :(

Csak a cseszegetés miatt már szorongok. Főképp, hogy elárulta nem is ért ahhoz amit nekem kell csinálni. Most beteg vagyok neki kellene csinálni s inkább lemondta a dolgot...aztán ha vissza megyek majd az ügyfél rajtam veri le miért... Most mondjam meg neki az igazat? 🤔🙄😒


Szerintem az se tolerálható, hogy kolléganőm mez egésznap a gyerek leckéit csinálja...



Én szerintem megpróbálom a harmadikat s utána az elsőt.


Csak rossz, hogy át lettem verve... Magyarul hazudtak nekem interjúkor, hogy beleszek tanítva stb miközben nem is ért a feladatomhoz ennek ellenére így cseszeget ha nem jó valami.


Hogyan ne vegyek róla tudomást?

Vannak erre gyakorlatok vagy konrétan a leszarom tabletta létezik? :)

2020. okt. 31. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy idő után megszokod szerintem.

Mindig rosszul fog esni de egy idő után csak úgy, hogy ah már megint, aha .... oké jólvan... .

Így egy ideig kifogod bírni még szerintem.

2020. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve ott vagyok. Fél évig nagyjából " nem volt baj" mert ugye betanultam , mindig ígérgette kér mentort, a mai napig üres szavakkal hiteget mikor rákérdezek. :/
2020. okt. 31. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem maradnék olyan helyen, ahol a főnökkel nem lehet kijönni.

De ahol ilyen vezetőt megtűrnek, ott másik telephelyen, csarnokban, műszakban stb sem lesz jobb (vagy legalábbis lesz másfajta probléma). Ha jól keresel, akkor piacképes tudásod van, keress másik munkahelyet

2020. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!