Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok? A hobbim/hiva...

Mit csinálnátok? A hobbim/hivatásom volt a munkám. De ahogy teltek az évek (lassan évtizedek) teljesen belefásultam és már utálok bejárni dolgozni. Tudom váltanom kell de halvány fogalamam sincs mire. Semmit nem tudnék mondani ami lekötne 8 órában?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ebből valami új utat találni? Teljesen kilátástalannak érzen a jövőt. (43)
2020. nov. 1. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Máshol nem lenne újra érdekes ugyanez a hivatás? Vállalkozás ehhez kapcsolódóan?

Ha ezekre nem a válasz, akkor mi sem fogjuk tudni megmondani mi érdekelne más területen, mert semmit nem írtál ezzel kapcsolatban

2020. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az elsővel. Lehet csak környezetváltozás kéne. Vagy vállakozásba elmenni
2020. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Életközépi krízis, kiégés, ilyesmire tippelnék.


Más keretek között - vagy más aspektusát kidomborítva a szakmádnak (fogalmam sincs, mi az), lehet, hogy újra motiválni tudna.


Esetleg más területet próbálnék ki - ha eddig szellemi munkát végeztem, akkor valami fizikait keresnék, és fordítva (bár ez kevésbé megy máról holnapra, ha képzés is kell hozzá).

2020. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elég spéci amit csinálok szóval eleve más hely is limitáltan van. De pont azt unom halálosan amit csinálok. Már nem hiszek benne. :( Egyébként a szellemiből fizikaira váltani nem hülyeség. Az lehet jót tenne csak gőzöm sincs mit.

Van pár végzettségem de ezzel együtt nem tudom, megrekedtem. :(

2020. nov. 1. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
nézd, ha minden mindegy lenne, mert utálnám amit csinálok s nem tudnám merre tovább, én kiválasztanék egy álláshirdetőportált (vagy ja, én leginkább egy újságot csak mert az viccesebb), végigpörgetném becsukott szemmel, ráböknék egyre, és ara (és ara a típusú állásra több helyen) jelentkeznék. vagy szeretni fogod, vagy nem, de legalább kilépsz (kilökődsz) abból amiben voltál, és muszáj elindulnod valamerre. aztán még mindig mehetsz tovább ha nagyon nem jön be, de legalább a holtpontról elmozdulsz.
2020. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most 36 évesen hasonlóképp érzek, viszont én még megpróbálkozok más típusú munkahellyel, de ha úgy sem fog működni, valami nagyon más irányt kell keresni. Kiégés, ahogy valaki írta.
2020. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5. Azért egy járvány közepén úgy, hogy nem tenne jót egy tüdőgyulladás lehet nem játszanék ilyesmit mikor van biztos állásom/jövedelmem. Ész nélkül nem fogok felmondani. Nem arról van szó, hogy azonnal kell valami instant megoldás, csak hosszútávon ebből muszáj kilépnem. De tervekkel szeretnék. Nem elmenni mondjuk pénztárosnak vagy popcornt árulni mert épp arra böktem rá. Ennyire azért nem rossz a helyzet. :) Gödörből szakadékba nem ugrom önként. :D
2020. nov. 1. 17:59
 8/9 anonim válasza:
Mégis milyen pozíciót kell elképzelnünk? Mert pl. ha egy programozó beleun elmehet projektmenedzsernek stb...
2020. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetvédelem
2020. nov. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!