Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel fog hívni a munkáltató a...

Fel fog hívni a munkáltató a belépés napját tisztázni vagy nekem kell felhívnom, hogy mehetek?

Figyelt kérdés

Pénteken megvolt az alkalmasságim.


Mondták, hogy kellesz a rózsaszín könyvecske az nekem meg a munkaügyi központban van tőlem 300km-el odébb.


Nem szeretnék hazamenni érte...



2020. nov. 2. 06:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki?
2020. nov. 2. 07:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Fess be egy random könyvecskét rózsaszínre, szerintem nem fog feltűnni senkinek :)
2020. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 300 km-rel odébb?
2020. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy az ország peremén lakom Budapesttől.
2020. nov. 2. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel a kapcsolatot a munkaügyi központtal!
2020. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem tudnak kiállítani neked újat, valszeg úgyis jó lenne egyébként. (Én nem értek hozzá, de szerintem igen. Olvastam egyszer egyblogbejegyzést, és ott az jött ki, hogy amúgy nem volt fontos. De szóval meg pl ha elhagyja valaki, akkor az új munkáltató tud kiállítani neked újat, meg nemtom amúgy na; de szerintem tehát nem olyan fontos az , abban a blogbejegyzésben is az vlt, hogy nem az; meg pl ilyen nyugdíjcucc kapcsán le tudod kérni a munkáidat egy hivatalban is asszem; de szóval nemtom, de ha nagyon sürgős, akkor lehet, hogy jobb, ha újat állítanak ki. Nem tudom egyébként , hogy van -e náluk az új munkáltatódnál üres, de egyébként szóval nem baj, ha újat állítanak ki -szerintem; de szal mondom nem értek hozzá én.)
2020. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!