Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van GE Energy céggel kapcsolatban? Illetve milyen az interjú?

Figyelt kérdés
Héten lesz Online interjúm de csak ennyit tudok. Mit kérdezhetnek illetve angol vagy magyar szokott lenni?

2020. nov. 2. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy G.E.x dolgozojanak adtunk berbe lakast. Miutan megnezte es eldontotte,h ki akarja venni, a G.E.x.dolgozojanak (hr-es ,Orsolya ,hosszu gondor barnahaju finomkodo no)ingatlanos baratnocskeje el akarta szedni az ugyfelunket,mert a bevandorlasi hivatalban levo ugyintezo baratnocskeje (40-es vorojhaju no)tobbszor visszautasitotta a lakcimkartyat kiadni a szerzodeshez,hogy az ugyfelkenytelen legyen visszamondani a szerzodest. Aztan mar 3-adjara mentunk az ugyfellel,mire megkapta a kartyat.


Vigyazz a GE vel. Az berlonk 90 000 huf-os fizetesert gurcult es meg szombaton is dolgozott. A munkaszerzodese nem is a GE vel volt,hanem egy kulso ceggel.


Undorito ceg. Mi tobbet nem fogadunk onnan berlot. En nem mennek oda dolgozni.


Az interjun kerdezd meg,h a munkaszerzodesedben a mu kaltatokent a GE lesz beleirva?? Kulonben sz.rt se erca szenvedesed,az eletrajzodba nem tudod beirni,h ott dolgoztal.

2020. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kerüld! Kíméletlenül kihasználják az embereket. Szezonálisan elbocsájtanak tömegesen embereket és amikor szükségük van erre, vesznek fel akár teljesen képzetleneket is. A munkaerő bejelentés is eléggé homályos felhőben lebeg náluk. Dolgozott náluk a feleségem, - nem a kisujjamból szívtam ki azokat, amiket leírtam! A profiton kívül semmi nem érdekli ezt a céget és olyan emberek vették körül, ahol mindenki fúrt mindenkit. Nem is bírta a párom gyomra ezt az egészet. A bérezés a "közröhej" fogalommal jellemezhető leginkább.

Innentől kezdve szerintem normális embert nem igazán érdekel, hogy milyen egy ilyen cégnél az interjú.

2020. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez hozzáteszem irodai munka lesz elvileg tehát nem fizikai. Erről is ez mondható el?
2020. nov. 3. 09:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Irodában volt a feleségem, - ott aljasak csak igazán egymással az emberek!
2020. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy ismerosom dolgozott ott par evig ugyfelszolgalatoskent. Neki osszessegeben tetszett, az angolja sokat fejlodott, de azota valtozhatott, amiota nincs ott.
2020. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Irodai szegmensben dolgoztam, bár nem az Energy-nél, hanem másik telephelyen (nem írom le) és csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Nem vagyok már kis csitri, de bőven mondhatom életem legundorítóbb legmérgezőbb munkahelye volt, amire soha többé nem akarok emlékezni. Aljas gusztustalan féreg az irodai részleg primitív hozzà nem értéssel (tisztelet a kivételnek, ami sajnos kevés van). Tényleg gyomor és hànyinger személyiség kell hozzá. Azóta hála Istennek már jó helyen vagyok, de még mindig “gyógyulgatok” ki ebből. Tényleg a férgek legalja van ott akik tényleg csak kihasználják a munkaerőt-erről is tudnék mesélni.
2020. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mesélj kedves utolsó. Nekem az egyik ismerosom dolgozik ott es o ajanlotta
2020. nov. 5. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnėk ennél bővebben mesélni, a lényeget leírtam, gyakorlatilag ugyanazt, mint a többiek felettem, csak kicsit kibővítve. Ha az ismerősöd ajánlotta, akkor valószínűleg neki más a véleménye és/vagy ő is “közéjük tartozik”. Szerintem kaptál véleményeket, mérlegelj.
2020. nov. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az interjun kerdezd meg,h a munkaszerzodesedben a mu kaltatokent a GE lesz beleirva?? Kulonben sz.rt se erca szenvedesed,az eletrajzodba nem tudod beirni,h ott dolgoztal.


Ez így nem igaz. Akikről te beszélsz, az munkaerő-kölcsönzés és minden cégnél van ilyen. Ezt most hosszú lenne, itt kifejteni, hogy miért kényszerülnek a cégek ilyen megoldásra, de a lényeg az, hogy ugyanolyan munkaerő, mint egy belsős, csak mástól kapja a fizetèsèt (amit egyébként ugyanúgy a GE fizet ki a kölcsönző cégnek. Önéletrajzba pedig ugyanúgy GE-t kell beírni, mert helyileg ott dolgozott, ez semmin nem változtat, hozzá kell még tenni, hogy kölcsönzött munkavállalókènt. Ennyi, ez teljesen szabályos egyèbként.

2020. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
+Még annyit hozzátennék, hogy ezt azonnal mondják, nem kell megkérdezni, mert a szerződést ott kell aláírni a kölcsönző cégnél.
2020. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!