Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Próbáljak munkát keresni vagy inkább várjak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, nincs munkahelyem, nincs félretett pénzem, viszont anyámnak segítek a vállalkozásában amiben csak tudok, egyenlőre még nincs belőle bevétel, de ez csak idő kérdése. Nekem még ez az utolsó évem suliban, szakmát tanulok. Nagyon sokat rágódom azon, hogy iskola mellett keresnem kellene valami munkahelyet, de az előző szakmámat ki nem állhatom, azon kívül pedig csak érettségim van, és akkor valószínű, hogy nem is lenne annyi időm segíteni a vállalkozásban sem. Szerintem nagyon le vagyok maradva mindenben a korombeliekhez képest, habár sok helyen olvastam, hallottam, hogy nem kell magam másokhoz hasonlítani.

Mit kellene tennem? Próbálkozzak keresni valamit, már amennyire egyáltalán lehet, vagy inkább várjak türelmesen, és segítsek ahogy tudok?

A segítőkész válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!



2020. nov. 2. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább tanulj, most diplomázol, és segíts a vállalkozásába anyukádnak, jobban jársz. Milyen vállalkozás, és mit tanulsz?
2020. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig meg tartsd osszehuzva a nadrágszíjat es inkabb segits a mutternak, foleg ha meg be sem indult a vallakozas (ne hagyd anyadat sz@rban).


Amúgy is mostanában nem nagyon van kiugrasi lehetoseg, szoval szerintem a szerénységgel jobban jársz.

2020. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Részmunkaidőben kereshetsz valamit, akár diákmunkában is.
2020. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Szakmát tanulsz? Mit csináltál 5 év alatt mióta leérettségiztél, semmi munkahelyen nem volt?
2020. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább anyudnak segíts, mert ha beindultok, akkor sokkal jobb lesz, mintha most elmész alamizsnáért oda, ahonnan akármikor elküldhetnek és anyud vállalkozása is elbukik. Ő nem fog tudni egykönnyen elhelyezkedni kora miatt és esélye sem lesz a 20-as fiatal munkaerőkkel szemben, így számára a vállalkozás életmentő lehet. Te pedig még később is tudsz másnak dolgozni, ha akarsz. Szerintem inkább várj!
2020. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!