Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kollegáimmal rettenetesen...

Ha a kollegáimmal rettenetesen rossz a viszonyom és még köszönő viszonyban sem vagyok velük, szerintetek mondjak fel?

Figyelt kérdés

Jól megfizetnek, minden pótlékot megkapok, pénzügyi dolgokra nem panaszkodom, nem hajtanak halálra.

Viszont a kollegák szemetek velem, ki nem állhatnak. Igaz hogy amíg dolgozom, addig van jövedelmem, de lassan rámegy az idegrendszerem az állandó stresszre és a szorongásra, továbbá lelki egészség is van a világon. Már gondoltam arra, hogy felmondok és segélyből átvészelem az ünnepeket. Szerintetek ez jó ötlet?

26/F



2020. nov. 2. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg te is leszarni őket. Ha kell támogathatjuk egymást hasonló helyzetbe vagyok én is :/


27L

2020. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Most én is így vagyok, de én állást keresek, és már van interjúm, szóval talán nem sokáig lesz már rossz.
2020. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem nekem is felmondás lesz amúgy :/ gusztustalanok pedig csak 2en vannak
2020. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Felmondhatsz, de vedd figyelembe a jelenlegi munkahelyzetet (gyakorlatilag alig van munka).
2020. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Felmondás. Nekem nem érne meg annyit, hogy az idegeim taccsra menjenek.
2020. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most betegszabin vagyok. Közben keresek állást. Mert, már tarthatatlan volt az állapot.
2020. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tiplizz, ha már van biztos folytatás. Ismerő a szitu, mérgezi az egész helyzetet,, légkört az ilyen, nem beszélve az egészségről.
2020. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ezt cáfolni tudom, nálunk is állandó munkaerőhiány van, nem kamuk az álláshirdetések, valóban kell ember, és nem gyártósor. Más kérdés, hogy én távozni készülök a cégtől, és egy másik kollégám is távozik, de van, akinek meg jó ez a munkahely.
2020. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A semmire ne lepj ki, kezdj el keresgelni. Esetleg a vki altal emlitett betegszabi, ha meg tudod oldani
2020. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
A kileoés nem biztos hogy jó megoldás, gondolj bele..máshol kezdödik elöröl.. próbálj más módszert, jol a hiba talán ha esetleg nálad akkor azon próbalj javítani ha nem akkor próbalj azzal beszelni aki ezt csinálja, ezutan beszelj a fönökkel. Mert az en tapasztalatom az hogy mashil is vannak intrikus emberek..ha mindenhol elbujik az ember az sem jó.+ Leszarom tabletta. De ha vegkepp nem megy akkor a váltás kell.
2020. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!