Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted mi a legszebb munka?

Szerinted mi a legszebb munka?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Az, ami a dolgozónak tetszik.

Lehetetlen rangsorolni, mert ami nekem tetszik, mások a végtelenségig utálhatják.

2020. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
az embermentes
2020. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De én arra vagyok kíváncsi hogy az adott kérdezőnek mi tetszik, nem az általános vélekedésre:)
2020. nov. 4. 18:03
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

nekem minden olyan, ahol nem kell emberekkel közvetlen kapcsolatban, kontaktban lenni

igen kicsit antiszoc vagyok

amúgy nem, csak az évek alatt megelégeltem már az emberek hülyeségeit

nekem szinte bármilyen irodai back office munka, ahol a lehető legkevesebb az emberi kontakt

ha lehet kicsit kreatívkodni az plusz pont, simán ellennék napi 10 órákat is, ha dolgozhatok egyedül valami érdekes és kreatív dolgon

2020. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Színész,zenész
2020. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Tetoválónak lenni.💁‍♀️ Lehet hogy furcsa és le leszek pontozva. De én mindig csodáltam őket, maradandót alkotnak örökre egy ember bőrére amit örökre viselnie kell. Nagy felelősség és ügyesség kell hozzá. Persze a maszek tetoválók akik igénytelenül dolgoznak, az más dolog..:)
2020. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nemigen lehet megmondani, mert sok munkát tartok szépnek, de ha benne lennék lehet, hogy megutálnám hamar. "Mihelyt munka mindjárt rossz".
2020. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Amit nem csak a pénzért csinálnak.
2020. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

miért lett lepontozva az első válaszom

a második válaszom meg felpontozva, mikor ugyanazt írtam csak kicsit részletesen kifejtettem? :D :D érdekes emberek vagytok ti itt gyakorin :D

egyébként is az volt a kérdés kinek mi a legszebb, nekem az

már ezt is le kell húzni? :D

2020. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
mondanám, hogy orvos vagy ápoló, de minősíthetetlenül bánnak, kegyetlenkednek a betegekkel 90%-ban.
2020. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!