Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most hogy a covid miatt...

Most hogy a covid miatt ingyenes a parkolás, mi lesz a parkoló őrökkel?

Figyelt kérdés
Tudjátok akik büntetnek ha nem fizetsz a parkolásért. Kirúgják őket?
2020. nov. 4. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki.

Akik próbaidőn voltak, azok instant kirúgták, akik több éve vannak, azoknak szabit osztanak ki. A jobbakat megtartják, rosszabbakat kirúgják utána.

7. kerületben voltam parkoló ellenőr, tudom hogy mentek ott a dolgok. Pofára az egész, meg mennyire vagy jóban a főnökkel.

2020. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor most visszanyal a fagyi?
2020. nov. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is erre gondoltam: karma
2020. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Vannak még parkolóőrök? Mert én azt látom, hogy belvárosban a közteresek intézik az ilyesmit is.
2020. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Többségében parkoló pályára kerültek, - pedig fel lehetne használni őket a maszkviselés szabályainak betarttatásában, - mint ellenőrző közeg. -Csodával határos módon, közel ugyanannyi ideig tart a parkolás ingyenessége, mint a szigorúbb ellenőrzés... Na mindegy! Másként gondolkodunk, mint azok, akik a káoszt szervezik!
2020. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
83%
Ötössel teljesen egyetértek. Az erőforrás átcsoportosításáról még nem hallottak, csak kirúgni tudnak.
2020. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én nem vagyok érintett, nincs parkoló őr ismerősöm, de szerintem nem csak azt nézik, hogy fizetett-e a parkolásért. Másképp is lehet szabalytalankodni, nem? :O
2020. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkámból adódóan sokat várakozok parkolókban. (céges autó) Látom az őröket,mit csinálnak. Megnézik a bilétát és akinek kevés idő van hátra ott maradnak a közelében és ha egy perccel is túllépi,már megy is rá a csomag. Egy kis lazaság,jóindulat sincs bennük,bár lehet,jutalékot kapnak. Valahogy nem tudom őket sajnálni,ha kidobják őket. Tisztelet a kivételnek,mert bizonyára köztük is van normális.
2020. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!