Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a munkarend rendben van?

Ez a munkarend rendben van?

Figyelt kérdés

6-20 ig nyitva tartó munkahely

Délelőttös műszak :5.40-13.00=7 óra

Délutános műszak : 12.40-20.00=7 óra

Így 168 órás hónapban 24, 176 órásban 25, 184 órásban 26 napot kell dolgozni, heti 1 pihenőnap van, és maximum 1 szabad hétvége, ha úgy jön ki az óraszám.



2020. nov. 7. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen az életed es passzol e bele ez a beosztàs
2020. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha annyi órád jön ki, mint a 8 órás H-P munkásoknak, akkor rendben van. Az egy másik dolog, hogy mivel a 7 óra alig kevesebb, mint a 8, de több napon be kell menned, összességében nem lesz túl sok szabadidőd.
2020. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Összességében az óraszám ugyanannyi, de a pihenő nap havonta így 5-6,azaz hetente maximum 1 illetve a szabad hétvégés héten 2
2020. nov. 7. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Kinek van rendben?

Ez mind egyénfüggő, valaki 2 napozni szeret ekkor napi akar 14-16 órát is lejut, valaki hétfőtől-péntekig 8-4-ig akar dolgozni, valaki 3 műszakban és +minden szombaton bejár 8 vagy 12 órában , valaki 4 műszakban, valaki állandó délelőtt valaki állandó éjszaka vagy délután évekig szinten 8 vagy 12 órában.

Azt senki nem tudja megmondani, hogy ez neked rendben van-e.

Neked kell eldönteni.

2020. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs rendben, de neked kell tudni hogy mennyire kell ez a melo.
2020. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki is fejtem:

Hetvege nem munkanap. Pont. Ha megis akkor hetkoznap szabad.

2-3-akarmennyi muszak.

Hiaba kevesebb ora, ha 6 napot dolgozol. Ez +1 nap korankeles es elpocsekolt ido kozlekedessel. Meg akkor is negativum ha 5 percre van a munkahelyed.

2020. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ez így nem tetszik meg mondjuk aki vidéki és 2-2 órát közlekedik naponta... Nekem kocsival 20 perc de csak hajnalban, ha megyek haza már 30 perc, ha délutánra jövök 40, de most így a metró pótlás miatt meg sem próbáltam kocsival jönni pont arra kellene mennem nyugati... Deák tér, astorianal jobbra az Erzsébet híd felé... Ott alapból dugó szokott lenni ezen a szakaszon inkább jövök bringával az is 35 perc, 11 km :) Amíg volt metró addig tök jó volt Újpest központban felszálltam, Ferencziek terénél meg le át se kellett szállnom csak 5-5 perc séta a metroig meg a metrotol haza, busszal meg el kell mennem a 20e vel a keletiig, onnan meg ami jön úgy hogy 50 perc-1 óra összességében háztól házig. Itt dolgozok de most a nyitvatartás és emiatt a munkarend így változott, hogy nem lehet éjszaka nyitva lenni
2020. nov. 7. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
És amikor heti egy napot vagy szabad, abban van valami rendszer vagy mindig random tetszőlegesen osztják be hogy melyik nap a szabadnapod azon a héten?
2020. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig random volt de legalább amikor éjszakára kellett jönni akkor a nappal szabad volt (hétvégén), most még nem tudjuk mert még nem alakult ki valószínűleg nem fix pihenőnap lesz továbbra sem
2020. nov. 7. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Munka törvénykönyve szerint rendben van, legalábbis szerintem.

Az más kérdés, hogy nem igazán van reálisan nézve olyan összeg, amiért ezt így én bevállalnám.

2020. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!