Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a hirdetős,szórólapos...

Milyen a hirdetős,szórólapos munka?

Figyelt kérdés
Amikor valaki/valakik állnak az utcán szórólapokkal vagy bármi hasonlóval, hirdetnek valamit stb. Valaki tud erről a munkáról írni 1-2 mondatot nekem ? Most hogy vírus van erre gondolom nincs akkora behatással, más munka pedig nem igazán van amit csinálhatnék most. :P
2020. nov. 13. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rövid távon még csak-csak eltűrhető de amúgy elég gány. Unalmas, kinn vagy télben-nyárban.

Én csináltam, azóta mindig elveszem tőlük a szórólapot egy mosollyal, mert amúgy az emberek semmibe veszik az ilyen munkát végzőket sajnos.

2020. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én anno a lokálnál dolgoztam, és azt tapasztaltam, hogy az emberek többsége keresztül néz az újságosztókon. Keresed a szemkontaktust, figyeled kinek adhatsz, de a legtöbben szándékosan kerülnek, ami egyébként egy érthető reakció, ha az ember siet és nem szeretne interakcióba kerülni idegenekkel. De akkor is... hiába jogos a reakció, azért lehangoló tud lenni.

Ettől függetlenül am nem egy rossz meló. Meg lehet szokni. Jellemzően nem fizet túl jól, de cserébe nem túl komplikált és megterhelő a feladat.

2020. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: nagyon car
2020. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget. :D Gondoltam hogy nem egy álommeló, de most gondolom nem sok más van. :S
2020. nov. 13. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz, én soha nem csinálnám, nem bírnám egyrészt a körülményeket (ezek télen a minuszban is kint állnak, nyáron meg a 40 fokban), másrészt hogy az emberek semmibe néznek. Mert mikor dolgozik a legtöbb szórólapos, pl aluljárókban? A csúcsidőben, kora reggel, meg késő délután. Amikor mindenki siet. Persze vannak akik jófejségből elveszik a lapot, de a többség átnéz rajtad, mintha ott sem lennél. Meg aztán én pl a föld alá bújnék ha szórólapozás közben összetalálkoznék egy ismerőssel, volt osztálytárssal, stb. Ne értsen félre senki, nem gondolom szégyennek, de akik engem ismernek megdöbbennének ha így látnának. Esetleg sajnálkoznának, amit én nem szeretnék
2020. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn csinàltam màr, mèg az iskola mellett. Pont tèl volt. Az ujjaim alig mozogtak a vègère. Sok volt a bunkò. "Senki: nem akart szemetet a kezèbe. Amit megèrtek... Ùjsàg kelendőbb volt, mint a szòròlap
2020. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hóban és esőben és hidegben nem a legjobb munka
2020. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!