Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akkor engem fúrnak a...

Most akkor engem fúrnak a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom hova tenni a szitut.

A főnök helyetteséről van szó.

Beszélgettünk munkával kapcsolatban (minden oké volt) és hirtelen ellenséges lett a kisugárzása. Rákérdezett számonkérő hangon, hogy mit dolgoztam az előző munkahelyen holott interjún világosan elmondtam, nem értem miért kellett újra elmondanom. Ha soroltam tételesen, hogy mit egyből ellenségesen rákérdezett, hogy "és még mit".

Végül mondta, hogy elég idegennek tűnök az ms office használatához ezért kérdezte. Az idegennek tűnök eléggé gumi mondatnak tűnik, ha nem tudok valamit egyből kinézem youtube videókból, a másik, hogy nem is a közvetlen felettesem, nem vele vagyok napi munkakapcsolatban. Egyszer kellett közösen excelbe dolgoznunk, de minden rendben ment. De nem hagy nyugodni a dolog, úgy érzem, hogy ki akar rakatni innen.


2020. nov. 14. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Klimaxos, 45 körüli p.csa?

Azok ilyen kötekedőek, ha hatalom kerül a kezükbe.

2020. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

nem feltétlen van gáz.

ilyesmi az én tapasztalataim alapján akkor szokott lenni,ha a kezdeti beszélgetésben túl bizalmaskodó,vagy haverkodó kezdtél lenni.

ő meg ezzel a számonkéréssel demonstrálta,hogy nem 1 szinten vagytok,így fejezd be a haverkodást.

plusz bemérte,hogy alárendeled e magad,vagyis elkezdesz magyarázkodni,a helyett,hogy visszakérdeznél.

2020. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

igen:/

Nő,50 körül és 30 éves férfi.

#2

Nem voltam haverkodó, de a másik verzió simán lehet.

A másik: tényleg nem vagyok vele egyszinten, én sosem csinálnék ilyet a másikkal.

2020. nov. 14. 18:58
 4/8 A kérdező kommentje:
* én 30 éves férfi
2020. nov. 14. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy nem emlékezett. Az én főnökömmel 2 évig dolgoztam 1 irodaba, még 2 év utan is vol4, hogy megkérdezte mit tanultam, miközben 1 szakra jartunk meg ilyenek.
2020. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

1-es vagyok. Hozzáteszem, szerintem nincs pasija se. Ez is baj. Baxatlan klimaxos nő, akinek egy élvezete maradt, a hatalom, a terror. Ha normális a főnököd, beszélj vele, de én úgy látom, jobban teszed, ha megcélzod a munkahely-váltást.

Gondolom, ettől a cégtől, a nő miatt már más is elment.

2020. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Van férje de a töbni stimmel: mások is mentek el miatta. Van akit kirúgatott, van aki viszont nem bírta már és felmondott.

2020. nov. 14. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nem az életkorával függ össze. Az ilyen személy, ha hatalom kerül a kezébe, rombol, terrorizál, üldöz, stb.

Sajnos van bőven. Nők között valóban több. Fiatalok között azért nem látsz annyit, mert fiatalon még nem kerül abba a pozícióba, hogy ezt megengedhesse magának. De a személyisége már akkor is ugyanilyen csak nem kap teret az agressziója.

2020. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!